PTT yine vatandaşın yanında! Tam 40 bin TL ödüyor, başvuru şartı var ama kefil, evrak yok. Düşük faizli kredi veriliyor. PTT yine vatandaşın yanında! Tam 40 bin TL ödüyor, başvuru şartı var ama kefil, evrak yok. Düşük faizli kredi veriliyor. Nakit paraya sıkışan, yatırım yapmak, ev almak ya da araba almak isteyen milyonlarca vatandaşa düşük faizli kredi imkanı PTT’den geldi. Bir süredir banka gibi çalışan ve Aktif Bank ile işbirliği yapan PTT, acil nakit ihtiyacı olanların derdine deva olacak yeni kampanyasını açıkladı. PTT kredi imkanından faydalanmak isteyenler için kefil de şart da yok. Tek şart başvuru yapmak. Hemen acil nakit para ihtiyaçlarınızda PTT şubeleri üzerinden başvuru imkanlarını değerlendirerek düşük faizli kredi alabilirsiniz. Peki PTT kredi başvurusu nasıl yapılır? PTT düşük faizli kredi başvuru şartları neler? İşte detaylar…

Günümüzün ekonomik koşullarında geçinmek neredeyse imkansız hale geldi. Artan enflasyon ve döviz kuru karşısında düşen alım gücü ise vatandaşların belini bükmeye devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken yatırım yapmak ise imkansız oldu diyebiliriz. Ancak PTT ve Aktif Bank vatandaşlara öyle bir kredi imkanı sunuyor ki artık kredi kullanmak da yatırım yapmak da çok kolay olacak. Üstelik de kefil yok, şart yok. Sadece başvuru yaparak anında 40.000 TL düşük faizli kredi kullanma şansı elde edebilirsiniz. Kefilsiz, şartsız, düşük faizli PTT ihtiyaç kredisi hakkında merak edilenler haberimizde…

ptt-yine-vatandasin-yaninda-tam-40-bin-tl-oduyor-basvuru-sarti-var-ama-kefil-evrak-yok-dusuk-fai-1

PTT DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Nakit paraya ihtiyacı olan binlerce vatandaş için PTT adeta son dönemlerin banka gibi çalışan kurumlarından Biri haline döndü. Özellikle pandemi süresi boyunca vatandaş süre verdiği destekle takdir edilen PTT Şimdi de Aktif Bank ile işbirliği yaparak düşük faizli kredi imkanı sağlıyor. PTT şubelerine giderek başvuru yapan vatandaşlar uygun faiz oranları ile 40.000 TL ye kadar 36 ay vadeli Kredi kullanabiliyor. Üstelik kredi kullanmak için Tek şart başvuru yapmak.

ptt-yine-vatandasin-yaninda-tam-40-bin-tl-oduyor-basvuru-sarti-var-ama-kefil-evrak-yok-dusuk-fai-2

PTT AKTİF BANK KREDİ FAİZ ORANLARI

PTT ve Aktif Bank işbirliği ile verilen N kolay ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun geri ödeme koşulları ve avantajlı faiz oranları bulunuyor. 36 aya Varan vade seçenekleri ile kullanacağınız 40 bin TL'lik kredi için faiz oranı %2 59’dan başlıyor. En yakın PTT şubesine giderek ihtiyacınız olan Kredi miktarına belirtebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ptt-yine-vatandasin-yaninda-tam-40-bin-tl-oduyor-basvuru-sarti-var-ama-kefil-evrak-yok-dusuk-fai-3

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

PTT'nin kredi kullandırmak için başvuru şartları elbette bulunuyor. Öncelikle kredi sicili temiz olan ve kredi notu 1200 puan ve üzerinde olan vatandaşlar PTT kolay kredi başvurusu yapabiliyor. Ayrıca kredi faiz oranları da kredi notunu da göre belirleniyor. Yani yüksek kredi notu olan vatandaşlar daha düşük faizli kredi kullanabiliyor. Ancak gerek avantajlı ödeme koşulları gerekse de uygun faizli olması nedeniyle son dönemlerde PTT ve Aktif Bank tarafından verilen bu Kredi vatandaşların yüzünü güldürüyor. Tüm ihtiyaçlarınız için PTT'de Size uygun bir kredi bulunuyor. Kredi imkanlarından ve avantajlarından faydalanmak için en yakın PTT şubesine giderek gişelerden detaylı bilgi alabilirsiniz.