PttAVM Ayçiçek Yağı fiyatlarında damping yapmış durumda. Bu anlamda Migros-ŞOK-BİM ve A101 oldukça kıskanacak. PttAVM güncel Ayçiçek Yağı fiyatları sayfamızda yer alıyor.

PttAVM neredeyse bedava verecek! Orkide, Olin, Yudum, Komili güncel ayçiçek yağı fiyatları vatandaşı mest etti.  Ayçiçek yağlarıyla alakalı marketler vakit vakit indirimler sağlıyor. Son inidirm ise PTTAVM'den geldi.  Migros-ŞOK-BİM ve A101'i yerin dibine geçiren indirim detayları oldukça konuşulacak. Ayçiçek yağının bir kilosu kimi markette 19 lira olurken birtakım marketlerde ortalama 29 liraya satılıyor.  Fakat bugün PttAVM'deki ayçiçek yağ fiyatlarına bakıldığında yalnızca Tarım Kredi Kooperatifleri Ayçiçek Yağı Pet 5 Litre'nin fiyatının bile 200 lira bulunduğu görülüyor. PttAVM'de en düşük ayçiçek yağının 1 litrelik fiyatı ise 50 lira gibi yüksek bir rakamdan satılıyor. 

Ayçiçek yağlarıyla alakalı sorun şuanlık çözüldü, marketlere akın etme devresi sona erdi. Fiyatlar da birtakım marketlerde düştü, fakat ekonomik satış vizyonuyla 2012 tarihinde kurulan PttAVM.com'da ayçiçek yağlarının fiyatı adeta vatandaşlara soluk aldırmış durumda. Ayçiçek yağlarının fiyatları çoğu markette çok daha pahalı bulunduğu meydana çıktı. 

PttAVM Ayçiçek Yağı fiyatları 

Olin marka ayçiçek yağı bir litrelik 80,20 lira'dan satılıyor

Karam ayçiçek yağı 5 litre 210 lira'dan satılıyor

Tarım Kredi Kooperatifi 5 litre ayçiçek yağı 219 TL'den satılıyor

Yudum 5 litre teneke 215 lira'den satılıyor

Orkide teneke 5 litre 219,00'den satılıyor

Gözden kaçırmayın

Vicdansız Kılıçdaroğlu! "Diploması olmayan varken bu da söylenmez ki!" Kılıçdaroğlu'na Hocam Seslenişi Güne Damga Vurdu Vicdansız Kılıçdaroğlu! "Diploması olmayan varken bu da söylenmez ki!" Kılıçdaroğlu'na Hocam Seslenişi Güne Damga Vurdu

Komili ayçiçek yağı 5 litre 221,03'den satılıyor

Yudum Omega 2 litre 160 lira'dan satılıyor

Gökkız ayçiçek yağı 4 litre 180 lira'dan satılıyor

Komili ayçiçek yağı 4 litre 199 lira'dan satılıyor

Karam bir litre ayçiçek yağı 50, 30 lira'dan satılıyor

Orkide mısır yağı 1 litre 55,90 lira'dan satılıyor

Mina ayçiçek yağı bir litrelik 65,88 lira'dan satılıyor