PTT'den Emekliler Özel Günde Sadece 15 Liraya Kredi Fırsatı!

PTT, Aktif Bank aracılığıyla emekli vatandaşlarımız yüksek meblağlarda kredi fırsatı sunuyor! Her emekli vatandaşımız bu krediden yararlanabilir. Yapmanız gereken ise oldukça basit! Emeklilere özel 10 bin TL ve 50 bin TL kredi kampanyalarını ele aldık.

Ekonomi 18.03.2021 - 23:04 04.05.2021 - 04:20 İlan35
PTT, Aktif Bank aracılığıyla emekli vatandaşlarımız yüksek meblağlarda kredi fırsatı sunuyor! Her emekli vatandaşımız bu krediden yararlanabilir. Yapmanız gereken ise oldukça basit! Emeklilere özel 10 bin TL ve 50 bin TL kredi kampanyalarını ele aldık.

Salgın dönemiyle birlikte her kesim vatandaşımız çok fazla maddi sıkıntı çekmeye başladı. Bir yandan salgın ve artan sağlık masrafları diğer yandan da enflasyon ve hayat pahalılığı vatandaşları oldukça zor duruma soktu. Yaz aylarından bu yana ise vatandaşlar kısa çalışma ödenekleri, işsizlik maaşları gibi maddiyatla destekleniyordu. Fakat sigortasız şekilde çalışan emeklilerimize hiçbir maddi destek yapılmadı. Korona virüs salgını başladığından bu yana mağdur olan emekli vatandaşlarımız hem maddiyat olarak hem de manevi olarak oldukça zorlandı. Emeklilerimiz tüm bu salgın boyunca sadece 1000 liralık pandemi yardımından yararlanabildi. Bunun haricinde emekliler maaşlarına gelen zam ve geçen yaz aldıkları ikramiye dışında bir ek gelir göremedi. Sigortasız çalışan birçok emeklide sokağa çıkma yasakları ve kısıtlamalar derken işini bırakmak zorunda kaldı. Dara düşen emekli vatandaşlarımız içinse tek çare krediler oldu.

Kredi faiz oranları da yaz ayından bu yana hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Her ne kadar emekli vatandaşlarımız için yeni kampanyalar ve fırsatlar bankalar tarafından düzenlense de faiz oranları hala daha çok yüksek. Merkez Bankası’nın da tekrar faiz artışına gidecek olma ihtimali ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yukarı çekmeye devam ediyor.

KEFİL YOK TEMİNAT YOK

Emeklilerimiz her ne kadar düşük faizli kampanyalar bulsa da bu sefer kendilerinden kefil ya da teminat talep ediliyor. Yaşları gereği her bankadan kredi alamayan, kefili olmayan ya da teminat veremeyen emekli vatandaşlarımız içinde fırsat da PTT’den geldi. Aktif Bank aracılığıyla PTT başvuran emeklilerimize kefil ya da teminat aramadan yüksek meblağlı kredi sunacak!

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPARIM?

Krediye başvurmak için vatandaşlarımız en yakın PTT şubesine gitmeleri yeterli. Emekli maaş belgelerini, kimlik belgelerini ve ikametgâh adreslerini götürerek vatandaşlarımız şartsız koşulsuz şekilde 80 bin liraya kadar kredi desteği alabiliyor.

80 bin liraya kredi desteğinin yanında emekli vatandaşlarımıza 36 ay vade oranı da sunuluyor. Kefilsiz şartsız verilen kredi de faiz oranı da %2,69.

ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVURU İMKANI

Maaşını PTT aracılığıyla alan vatandaşlarımız 80 bine kadar olan ihtiyaçları için hiç beklemeden anında kredi desteği alabilirler. Birçok emekli vatandaşımız yaşı nedeniyle yasaklardan etkilenmekte.Hem de emeklilerimiz sağlık sorunları nedeniyle sokağa çıkmakta sorun yaşıyorlar. PTT ile vatandaşlarımız şubeye gitmeden kredi alabilirler. Emeklilerimizin bu salgın gününde hayatlarını riske etmeden bir SMS ile kredi almaları mümkün.

SMS ile kredi almak için vatandaşlarımız EMEKLI yazıp boşluk bırakarak T.C KİMLİK NUMARALARINI yazmaları ve 3050’ kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. Böylece kredileri hesaplarına yatacaktır.

Örnek SMS mesajı: EMEKLI 12345678910

GÜNLÜK SADECE 15 LİRADAN BAŞLAYAN KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankanın en düşük kredi limiti 1250 lira. En yüksek kredi limiti ise 80 bin Türk lirası. Bunun yanında emeklilerimize banka günlük sadece 15 liradan başlayan kolay ödeme seçenekleri de sunuyor.

10 bin lira kredi desteğinde vatandaşlarımızın aylık taksitleri 473 lira günlük ise sadece 15 liraya denk geliyor. 52 lira gibi çok düşük bir rakamda kredi ücreti olarak kesilmekte.

50 bin lira kredi desteğinde emekli vatandaşlarımızın aylık ödemeleri 2 bin 368 lira olurken 36 ay sonunda toplam geri ödemeleri de 85 bin 248 lira. 80 bin lira üst limit kredisinde ise vatandaşlarımızın aylık ödemeleri 3 bin 790 lira.

 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@