PTT’den emekliye kredi son dakika duyurusu! Emekli dostu PTT 80.000 TL veriyor, başvuru gişelerden oluyor! Tek şart var. PTT emekliye kredi müjdesi sabah saatlerinde bizzat PTT müdürü tarafından verildi. Özellikle son zamanlarda aktif bank ile yaptığı işbirlikleri sayesinde hem düşük faizli kredi kampanyası düzenleyen hem de emekliler için peş peşe özel kampanyalar yapan PTT yine emekliye İhya edecek. PTT emekli kredisi kampanyası kapsamında tam 80.000 TL ödeme yapılacak. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler hemen kampanyaya başvuru yapabilirken tek bir Kriter doğrultusunda Kredi sağlanacak.

PTT kredi kampanyaları ile vatandaşların derdine derman olmaya devam ediyor. Özellikle koronavirüs salgınının başından bu yana sağladığı düşük faizli kredi imkanları ve yardım ödemeleri ile adeta vatandaşların Tüm ihtiyaçlarına çözüm bulan PTT şimdi de emekliye kredi fırsatları ile çok konuşulacak. Aktif Bank ile iş birliği yapan PTT, yeni bir kredi kampanyasının daha duyurusunu yayınladı. Başvuru yapan emekli vatandaşlar anında 80.000 TL kredi kullanabilecek. PTT düşük faizli kredi kampanyası kapsamında tek bir şart doğrultusunda vatandaşlara bireysel ihtiyaç kredisi sağlıyor. Üstelik kredi başvuruları PTT gişelerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda SMS ile de yapılabiliyor. PTT SMS ile kredi başvurusu detayları ve başvuru şartları haberimizde...

pttden-emekliye-kredi-son-dakika-duyurusu-emekli-dostu-ptt-80000-tl-veriyor-basvuru-giselerden-3

PTT'DEN EMEKLİYE 80.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Pandemi döneminde vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına ilaç olan PTT hala durmak bilmiyor. PTT Aktif Bank işbirliği ile peş peşe kampanyalar duyururken Şimdi de emekli için özel kampanya duyurusu yayınlandı. Emeklinin cebini rahatlatacak olan kampanya kapsamında PTT 80.000 TL kredi sağlayacak. Hem bireysel ihtiyaçları için verilen hem de konut ya da Taşıt Kredisi olarak da kullanılabilen PTT emekli kredisi kampanyasından başvurular hem SMS yoluyla hem de şubeler üzerinden gişelerden yapılabiliyor.

pttden-emekliye-kredi-son-dakika-duyurusu-emekli-dostu-ptt-80000-tl-veriyor-basvuru-giselerden-2-1

PTT DÜŞÜK FAİZLİ EMEKLİ KREDİSİ

PTT emekli kredisi düşük faizli olarak sağlanıyor. Kredi faiz oranları başvuru sırasında emekli vatandaşların Kredi notuna göre belirleniyor. PTT ve Aktif Bank işbirliği ile verilen 80.000 TL emekli kredisi kampanyasında başvuru şartları da oldukça kolay. 36 aya Varan vade seçenekleri ile verilen kredi de tek başvuru şartı emeklinin 80 yaşını geçmemiş olması. Tüm emekliler için başlatılan kampanyaya SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı fark etmeden başvuru yapılabiliyor. Ayrıca başvuru yapmak için emekli maaşını PTT'den almak da gerekmiyor.

pttden-emekliye-kredi-son-dakika-duyurusu-emekli-dostu-ptt-80000-tl-veriyor-basvuru-giselerden-1-1

PTT EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT ve Aktif Bank işbirliği ile verilen emekli kredisi kampanyasında 80.000 TL için kredi başvuruları Türkiye genelinde bulunan tüm PTT şubelerinden yapılabiliyor. Aynı zamanda SMS ile kredi başvurusu yapmak da mümkün. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle EMEKLI yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak 3050’ye SMS gönderip PTT kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden yaptınız Kredi başvurularında kredi başvuru sonucunu da SMS olarak cep telefonunuza gönderiliyor. Krediniz onay alması durumunda ise ya PTT gişelerinden tahsil edebiliyorsunuz yada banka hesabınıza aktarılıyor.