PTT'den emekliye müthiş haber! Bankalarla yarışa girdi maaşa ek 750 TL verilecek, başvurular kimlikle gişeden yapılıyor!

PTT'den emekliye müthiş haber! Maaşa ek 750 TL verilecek, başvurular kimlikle gişeden yapılıyor! Emeklilerin yüzünü güldürecek haberin detayları haberimizde...

Ekonomi 22.08.2021 - 19:43 22.08.2021 - 19:43 Volkan Arık

PTT'den emekliye müthiş haber! Maaşa ek 750 TL verilecek, başvurular kimlikle gişeden yapılıyor! Maaşını PTT'den çeken emekliler için akşam saatlerinde sürpriz Bir Haber Geldi. PTT son dakika açıklaması ile birlikte emeklilere 750 TL Ek ödeme verileceğini duyurdu. Maaşa ek olarak yapılacak olan bu ödemeler için gişelerden başvuru yapmak mümkün. Üstelik başvuru yapacak emeklilerin tek ihtiyacı olan şey TC kimlik kartı. PTT son dakika ek ödeme haberi ve detaylar haberimizde…

PTT emekli vatandaşlara sürpriz üstüne sürpriz yapmaya devam ediyor. Maaşını PTT'den alan emekliler için yeni bir son dakika haberi daha yayınlandı. Hafta sonu akşam saatlerinde yapılan duyuruya göre PTT'den emekli maaşı alan vatandaşlara 750 TL Ek ödeme verilecek. Şu dönemlerde bankalar promosyon için birbirleri ile yarış haline girerken bir hamlede PTT'den geldi. Emekli maaşı müşterilerini kaybetmek istemeyen PTT bankaların promosyon benzeri bir ödemesi ile karşımıza çıktı. Maaşını PTT'den almaya devam edecek olan emeklilere 750 TL ödeme yapılacak. Peki PTT ek ödeme başvurusu nasıl yapılır? PTT ek ödeme başvurusu nereden yapılır?

pttden-emekliye-muthis-haber-bankalarla-yarisa-girdi-maasa-ek-750-tl-verilecek-basvurular-kimlik-3

PTT SON DAKİKA 750 TL EK ÖDEME DUYURUSU

PTT son dönemlerde hem kredi fırsatları hem de vatandan süre verdiği geri ödemesiz desteklerle çok konuşuluyor. PTT'den yeni bir destek ödemesi de emekliler için geldi. Maaşını PTT üzerinden çeken emeklileri kaybetmek istemeyen kurum bankaların promosyon ücretlerine benzer bir ek ödeme yapmaya hazırlanıyor. PTT emekliye ek ödeme fırsatını son dakika haberi olarak duyururken maaşını kurumdan almaya devam eden emeklilere 750 TL maaşa ek para verileceği açıklandı. Üstelik ek ödeme için başka herhangi bir kriter istenmiyor.

pttden-emekliye-muthis-haber-bankalarla-yarisa-girdi-maasa-ek-750-tl-verilecek-basvurular-kimlik-1

PTT EK ÖDEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

PTT ek ödeme başvurusu yapmak için emekli vatandaşlarım kimlik kartları ile birlikte en yakın PTT şubesine gitmeleri yeterli. Gişelerden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir ve takip eden ilk ayda maaşınıza ek olarak 750 TL ödeme alabilirsiniz. Emekliye promosyon ücreti gibi bir fırsat olan bu ek ödeme fırsatı Aslında bir anlamda PTT'nin müşteri kaybetmemek istemesinden kaynaklanıyor. Çünkü Ağustos ayında bankalar promosyon yarışına girmiş durumda ve Birçok banka emeklileri kendisine çekmek için büyük kampanyalar düzenliyor. Normal şartlarda promosyon ücreti vermeyen PTT Bu yıl bankalar arasındaki rekabete dahil olmak istiyor ve bu nedenle de emekliye 750 TL Ek ödeme yapıyor.

pttden-emekliye-muthis-haber-bankalarla-yarisa-girdi-maasa-ek-750-tl-verilecek-basvurular-kimlik-2

PTT'DEN KİMLER EK ÖDEME ALABİLİR?

PTT’den ek ödeme almak için emekli maaşınızı PTT'den alıyor olmanız gerekiyor. Başka bankadan maaş alan emekliler bu ek ödeme için başvuru yapamıyor. Eğer maaşınızı PTT'den almayı taahhüt ederseniz yine ek ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz. Ek ödeme başvuruları için son tarih ise bankaların promosyon başvurusu ile aynı tarih. Yani 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru yapanlar PTT'den emekli ek ödeme alabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@