PTT’den gelen haber birçok vatandaş için umut oldu. Nakit ve kredi ihtiyaçları artık bankalar ile çözülecek. Haberin detayını okuyabilirsiniz.

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, nakit ve kredi ihtiyaçlarını PTT şubelerine gitmeden karşılayabilecek. Nakit ihtiyacı hissedildiğinde PTT üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yaparak sonucu kısa sürede öğrenebileceksiniz. Nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, PTT tarafından uygulamaya koyulan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak için başvuruda bulunabilir.

PTT ile aktif Bank ortaklığı ile başlatılan kredi kampanyasına katılmak isteyenler, bankanın belirlemiş olduğu kredi şartlarına uygun olmaları gerekir. Kredi şartlarını sağlayan kişiler kısa sürede ihtiyaç kredisi kullanabilecek. PTT ile Aktifbank tarafından yürütülen ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan vatandaşlar ilk taksit ödemsinde 3 aylık bir erteleme fırsatı da elde edecek.

Dinamo Kiev Fenerbahçe canlı izle Bein Sports Kiev FB jestyayın trgool taraftarium24 selcuksports canlı maç izle Dinamo Kiev Fenerbahçe canlı izle Bein Sports Kiev FB jestyayın trgool taraftarium24 selcuksports canlı maç izle

PTT İhtiyaç Kredisine Başvurusu Nasıl Yapılacak? 

PTT üzerinden acil ihtiyaç kredisine katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarından başvurularını yapabilir. Cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen onay almak mümkün. Cep telefonundan SMS atarak ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyenler, PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 3050 nolu numaraya mesaj olarak göndermeleri durumunda kampanya katımlı sağlamış olacak. Nakit ihtiyacı hissedildiğinde kampanya ya katılabilir ve sonucunu kısa sürede öğrenerek hesaplarınızda görebilirsiniz.

PTT üzerinden sms yöntemi ile Aktifbank kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, PTT şubelerine uğramadan da kredi onayı alabilirler. Başvuru yapılarak kredi onayı alınması durumunda Genel Müdürlük tarafından aranılarak ilgili soruların cevaplanması gerekir. Genel Müdürlük tarafından kredinin nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgilendirme yapılır. Zamanı olmayan vatandaşlar ise, SMS ile kredi onayı alabilir. PTT şubelerine gitmeden ev adresinizden ya da iş adresinizden kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Aktif Bank’ın ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak isteyen kişiler, 36 ay vadeli ve 40 bin lira tutarlı kredi için onay alabilirler. Düşük faiz oranlarının uygulandığı kredide, düşük kredi notu olması halinde bile kredi kullanımı imkânından faydalanılabilir.