PTT'nin Önündeki Kuyruk Nedeni Belli Oldu, TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme Var

PTT'nin Önündeki Kuyruk Nedeni Belli Oldu, TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme Var. Son dakika olarak kampanya tekrardan duyuruldu. İşte detayları...

Ekonomi 08.11.2021 - 09:45 08.11.2021 - 09:45 Vural Pars

PTT yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte müşterilerine sürekli olarak güncel nakit destekleri vermeye devam ediyor. PTT üzerinden Son zamanlarda yapılan en çok başvuru kredi başvurusu oluyor. Acil Para ihtiyacı olan kişiler PTT şubelerine giderek istedikleri banka ile çalışabilme ve bu şekilde kredi kullanabilme imkanı sağlıyor. Sizlerde PTT şubelerine giderek ihtiyacınız kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TC kimlik numaranıza göre yapılacak bu acaba ödemeler sonrasında sizin Kredi notunuza göre kredi onayı verilecek ve onaylanan tutarı ister PTT şubesinden isterseniz de adresinizden kullanabileceksiniz. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. PTT'nin anlaşma yapmış olduğu aktif bank üzerinden yapılacak Kredi başvurusunda Kredi 40 bin TL'ye kadar ödenecek ve alınacak olan Kredi ihtiyaç kredisi olarak 36 ay vadeye kadar sizlere verilecektir. 

PTT kredi başvurusu nasıl yapılır? 

PTT üzerinden aktif bank kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler aktif bank SMS Kredi servisine başvuru yaparak hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Aktif bank internet sitesi üzerinden ve SMS ile almış olduğu bu kredi kampanyalarında banka şubelerine gitmeden sizlere Kredi sonucunu verecek. PTT aktif bank SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına bu mesajı gönderin. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sürdürecek ve onaylanan tutarı sizin hesabınıza yatıracak. PTT aktif bank üzerinden yapmış olduğu bu kredi kampanyası haricinde ayrıca internet sitesi üzerinden de başvuru yaparak Kredi kullanımı sağlayacak. 

Aktifbank n kolay internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif bank üzerinden verilen bu Kredi kredi notu düşük olan kişilere de ödenmektedir. 

krediler34-4

PTT üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor sunuz. Başvuruda bulunan kişilerin değerlendirmesi kısa sürede yapılacak ve genel müdürlük tarafından kredi onayı verilmesi ile birlikte PTT şubeleri üzerinden başvuru yaptığınız gişe personeli sizin kredinizi ödemesini yapacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@