PTT'ye TC Kimlikle Başvuru Yapanın Tüm Borçları Siliniyor! PTT Şubeleri Dolup Taştı Son Gün Pazartesi

PTT başvuru yapanın borçlarını kapatıyor! Sadece T.C Kimlik ile PTT gişelerinden başvuru yapmak yeterli. PTT'den vatandaşa zorlu pandemi günlerinde büyük müjde! Kredi ve kredi kartı borçları siliniyor

Ekonomi 14.08.2021 - 15:22 14.08.2021 - 15:23 Orhan Yener

PTT'den borçlu vatandaşlara müjde geldi. Diğer bankalara kredi veya kredi kartı borcu olan vatandaşlar, tüm bu borçlarını tek bir çatı altında toplayarak kolay ödeme imkanına kavuşabilecek. PTT tarafından verilen yeni müjde ile birlikte tüm borçluların borcu adeta siliniyor!  PTT'nin duyurduğu borç kapatma kredileri ile siz de kısa vadede tüm borçlarınızdan kurtulabilir ve birçok banka tarafından rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz. PTT borç kapatma kredisi ile kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek kalemde sildirebilir, uygun ödeme avantajlarından faydalanarak fazla zorlanmadan ve sıkıntıya düşmeden ödeme yoluna gidebilirsiniz. PTT'nin son müjdesi vatandaşları sevince boğdu. Peki PTT Borç kapatma kredisi için başvuru nasıl yapılır? Kimler bu fırsattan yararlanabilir? PTT borç kapatma kredi başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

PTT'den Dev Müjde! Borçlar Siliniyor Borçlu Kalmayacak

PTT tarafından duyurulan yeni müjde ile adeta borçlu vatandaş kalmayacak! Bankalara kredi veya kredi kartı borcu bulunan tüm vatandaşlar bu imkandan yararlanabilecekler. PTT borç kapatma kredisi ile siz de tüm borçlarınızdan saniyeler içinde kurtulabilirsiniz. PTT'nin bu fırsatından yararlanabilmek için ise bir takım şartlar aranıyor. Özellikle kredi sicilinizin düzgün olması, kredi notunuzun yeterli olması ve diğer şartları sağlamanız gerekiyor. PTT borç kapatma kredisinden yararlanabilmenin bir diğer şartı da emekli maaşını PTT Bank üzerinden alıyor olmak. Emekli aylığını PTT'den alan tüm emekliler söz konusu kredi fırsatından yararlanarak anında borçlarından kurtuluyor. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı bu yöntemle kapatabiliyorsunuz.

PTT'den Borç Kapatma Kredisi! T.C Kimlik ile Başvuru Yeterli4-bankadan-079-faizli-kredi-atagi-geldi-emekliye-kefilsiz-sartsiz-60-ay-vadeli-10000-tl-aninda-2-1

Borçlu vatandaşlar kredi borçlarını adeta PTT'ye taşıyıp tüm bankalara olan borçlarını bir elde toplayabiliyor. Böylece kredi sicili düzeliyor, kredi notları toplanıyor. Ayrıca dağınık olarak ödenmek zorunda olan ve zora sokan banka borçları da daha düzenli hale geliyor. PTT borç kapatma kredisinde 48 ay vade ve düşük faiz avantajları da borçlu vatandaşların cebini rahatlatıyor. PTT'den tam 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik yüzde 1,89'dan başlayan faiz oranlarıyla ve kişiselleştirilmiş uygun ödeme planıyla geri ödemede sıkıntı yaşamazsınız.

PTT Borç Kapatma Kredi Başvurusu 

PTT borç kapatma kredilerine başvurular yoğun. Duyurulduğu günden bu yana binlerce borçlu vatandaş PTT şubelerinin yolunu tutarak borç kapatma kredi başvurusunda bulunuyor. PTT borç transfer kredisi için başvuru yapmak için doğrudan PTT şubelerine müracaat etmeniz gerekmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@