Sadece Kremlin değil tüm dünya Zelensky aşkı ile çalkalanıyor.

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in eski eşi Lyudmila ile evliliğinden olan kızı Katerina'nın New York ve Londra'da çalışmış bir Rus balerin olan 52 yaşındaki Igor Zelensky ile birlikte olduğu ve çiftin iki yaşında bir kızı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Vladimir Putin'in kızı Katerina Tikhonova'nın Ukrayna cumhurbaşkanıyla aynı adı taşıyan Zelenskiy adında bir sevgilisi olduğu iddiası ise dünya basınında alay konusu oldu.

İki yaşında bir kızı olduğu iddia edilen partner ise, 52 yaşında önde gelen profesyonel bir balerin ve yakın zamana kadar Bavyera Devlet Balesi'ne başkanlık eden üst düzey yönetmen Igor Zelensky çıktı.

İkilinin ilişkisi yürütülen özel bir soruşturma sayesinde ortaya çıktı ve raporlar 2017'den 2019'a kadar iki yıl boyunca, Katerina'nın Moskova'dan Münih'e düzinelerce kez uçtuğunu gösterdi.

Katerina Rusya'da, sevgilisi Zelenskiy ve kızının ise Zelenskiy'nin Bavyera Devlet Balesi'ni yönettiği Almanya'da yaşıyor. Raporda ise çocuğun adını etik nedenlerle açıklanmadı ancak soyadının Zelensky'nin ismine karşılık gelen Igorevna olduğu belirlendi.

Putin'in Ukrayna'daki kanlı savaşını kınamayı reddettikten sonra geçen ay Bavyera Devlet Balesi'nden ayrılan Igor Zelenskiy'nin Gürcü kökenli ve Rus asıllı Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskiy ile bir akrabalığı olmadığı açıklanıyor.