Putin'in gizli sevgilisinin tekrar hamile kalması Rus haber kanallarında 'Baba kim?' diyerek duyurulurken İngiliz medyası da şansını zorladı.

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'in Özbekistan doğumlu Alina Kabayeva ile olan ilişkisi malum uzun süredir dünyanın dilinde.

Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor

Alina Kabayeva'nın Putin'den iki çocuğu olduğu bilinirken Rus haber kanalının yeni iddiası ise dikkat çeken bir manşetle haber yapıldı. Haberlerde Alina Kabayeva’nın  yeniden hamile olduğu aktarılırken “Çocuğun babası kim?” diye soruldu.

General SVR kanalı’nın 'Çocuğun babası kim?' sözleri ile gündemi sallayan haberi Putini fena kızdırdı.

Bu haberle de kalmadı olay. İngiliz basını da Putin'in sevgilisinin hamile olduğu iddiasını manşetlerine taşırken Rus General SVR haber kanalına dayandırılan bilgilerle aynı başlıklar kullanıldı.

Ayrıca dikkat çeken ise bu haberi öğrenen Putin'in çok öfkelendiğinin de haberlerde yer alamsı oldu.

İngiliz medyasında da Ukrayna - Rusya savaşı devam ederken şartların Putin'in istediği gibi gitmediği ve dolayısı ile Vladimir Putin’in,  Alina Kabayeva'yı İsviçre'ye gönderdiği bilgisi verilirken İsviçre'de hayatını sürdüren Alina Kabayeva'nın hamile kaldığı belirtildi.

Putin, Alina Kabayeva ile ilişki yaşadığı ve çocukları olduğu iddiasını hiçbir zaman kabul etmedi ancak Özbekistan doğumlu Alina Kabayeva'nın Putin'den iki çocuğu olduğu artık doğrulanmaya bile gerek görülmeyen bir bilgi olarak tüm dünya tarafından kanıksanmış bir gerçek.