QNB Finansbank 1 Yıl Sonra Düşük Faizli Kredi Vereceğini Duyurdu, Banka Kilit Oldu

QNB Finansbank 1 Yıl Sonra Düşük Faizli Kredi Vereceğini Duyurdu, Banka Kilit Oldu. Son dakika kampanyası ile birlikte, sizlere uygun faizlerle kredi imkanı sağlanıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 28.08.2021 - 10:34 28.08.2021 - 10:34 Vural Pars

Bankadan yapılan son açıklama ile birlikte, QNB Finansbank düşük faiz oranları ile kredi vereceğini açıkladı. Bu kredileri belirli müşterilere verecek olan QNB Finansbank kendi resmi internet sitesinden de kredi detaylarını açıkladı. QNB Finansbank üzerinden 1 sene sonra bu şekilde kredi kampanyası olduğu için bankaya kredi başvurusu oldukça fazla yapılıyor. Banka bu sebepten ötürü birden fazla kredi kampanyası seçenekleri sundu.

En çok kullanılan SMS kredi kampanyasına katılarak bankadan 5 dakika içinde kredi onayı alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bankanın belirlediği politikalara göre uygun faizlerle kredi alabilmeleri için banka şartlarına uygun olması gerekecektir. Banka üzerinden kredi notu sorgulaması yapılacak ve bu şekilde kredi onayı verilecek. Banka ihtiyaç kredilerinde 100.000 TL'ye kadar da kişilerin kredi notuna göre düşük faizli kredi onayı verecektir. 

QNB FinansbanK'tan Başvuru Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu için SMS sistemini kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden en kolay başvuru yöntemlerinden birisi olan SMS kredi servisinden hemen kredi başvurunuzu kolayca yapabileceksiniz. QNB Finansbank üzerinden 10.000 TL ve üzerinde krediler için geçerli olacak bu kampanyaya SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, TC Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. 5030 numarasına atılan mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içinde kredi sonucu verecektir. Onaylanan krediniz ve kullanacağınız faiz oranı gelen mesajda sizlere söylenecektir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirli bu şartlara uygun olursa ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilir. 

qnb-finansbank-1-yil-sonra-dusuk-faizli-kredi-verecegini-duyurdu-banka-kilit-oldu

Mobil Uygulamadan Onay Verilecek

Bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi verilecek. Banka müşterisi olan ve bu bankadan hesabı olan kişilere, banka online internet üzerinden kredi onayı verecek. Mobil uygulama üzerinden verilecek olan bu kredilerde, banka sizlere hemen sonucu gösterir ve onaylanan kredinizi de hemen hesabınıza atabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden kredi alacak kişilere, banka hemen şartlara uygun olması durumunda sonuç verecektir. Uygun faiz oranları ve kredi kampanyaları ile birlikte sizlere hemen sonuç veren bu banka, online kullanılan kredilerde 3 ay erteleme ve 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunacaktır. Banka 1.39 faiz oranlarına kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@