QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, 10000 TL kredi ödemesi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, cep telefonları üzerinde, atacakları sms ile birlikte ne kadar kredi onay aldıklarını görebiliyor.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi ödemesi gerçekleştirilecek ve onay alan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve onaylanan kredinizi hemen göreceksiniz.

QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 

SMS İLE ONAY VERİLECEK!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak atmanız durumunda, QNB Finansbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmış olacak ve ne kadar onay aldığınızı yine SMS ile sizlere gelecek olan kredi sonuc ile birlikte, öğreneceksiniz. 

Sms ile kredi onayı alan vatandaşlar, en yakın Finansbank şubesine giderek ihtiyaç kredisine en düşük faiz oranlarından yararlanarak kullanabilmektedirler.

Qnb Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvuru imkanı sağlanmaktadır. Resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara SMS ile kredi başvurusu yaptıkları gibi değerlendirme yapılarak, ne kadar onay verildiği gösterilmektedir. 

Editör: Vural Pars