QNB Finansbank 2000 TL Ödeme Yapacak! Gelir Belgesi İstemeyeceğini Açıkladı! Son Dakika haberi geldi. Detaylar 2000 TL için ve daha yüksek limitler için haberimizde...

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için son zamanlarda hızlı ve uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamaya devam ediyor. QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde kredi sonucu verecek olan bu bankalar işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeli kredi imkanı sunacaktır. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda bankanın 3 ay ertelemeli olan kredi kampanyasına katılabilir. 

SMS ile Başvuru 

Başvuru yapmak isteyen kişilere en kolay yöntemler ile birlikte işlem yapacak olan Finansbank, yapmış olduğu bu kampanyada 2000 TL ve üzerindeki tüm ihtiyaç kredilerinde, SMS ile başvuru alıyor. Sms ile TC kimlik numaranız üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte ne kadar kredi onayı aldığınız belli olacak ve yine kimlik numaranız üzerinden faiz oranlarımız belirlenecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 2000 TL ve üzerindeki tüm kredilerde, SMS ile onay alabilmeniz için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. 

qnb-3-1280x720-1

11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı! 11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Cep telefonu üzerinden yapmış olduğunuz mesaj sonrasında banka şartlarına uygun olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa, 50 30 numarasına mesaj olarak hızlı bir şekilde başvurusunu gönderebilir veya bu bankanın internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabilirler. Bu şekilde yapılacak olan kredi başvuruları sonrasında işlemlerini kolay birşekilde kendi hesaplarına yatıracak olan vatandaşlar, mobil uygulama kullanıyorlarsa başvurularını, mobil uygulama üzerinden bir yedi gün yirmi dört saat yapabiliyor. Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1400 üzerinde olması durumunda banka düşük faiz oranları ile kredi kullandıracağını açıkladı.