Bankadan yeni açıklama yaptı! 20 bin TL ödeme verilecek. TC kimlik numarası üzerinden bu ödemeler alınacak!

QNB Finansbank yeni bir kampanya duyurdu. 20 bin TL'ye kadar TC kimlik numaranız üzerinden sorgu yaparak ödeme alabileceksiniz. 20 bin TL kredi başvurusu yapacağınız zaman banka kredi notunuza bakarak sizlere ödemeler verecek ve bu ödemeleri kolay bir şekilde almanıza yardımcı olacak. 20 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusu yapılacaktır. 3 ay ertelemeli kredilerde toplamda 33 ay vadeye kadar kredi verilecektir. 

İş Bankası Elini Taşın Altına Koydu 32.800 TL Ödemeye Razı Geldi! Promosyonlar Bu Ay Rekor Tazeledi! İş Bankası Elini Taşın Altına Koydu 32.800 TL Ödemeye Razı Geldi! Promosyonlar Bu Ay Rekor Tazeledi!

QNB FİNANSBANK 

QNB Finansbank bu kampanya için SMS ile başvuru imkanı sağlıyor. SMS ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı yazarak mesaj kısmı numarası olarak 5030 olarak söylemeniz yeterlidir. Kredi alacak kişiler QNB Finansbank üzerinden hızlı ve anında kredi alınacaktır. Acil ihtiyacı olan kişiler bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına atabilmeleri için QNB Mobil uygulamasından yapmanız gerekiyor. QNB Mobil uygulamasından kredi almak için banka hesabınız ile birlikte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. QNB mobil internet bankacılığı uygulamasından sadece kredi değil bankacılık işlemlerinizi de 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.