QNB Finansbank 30000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı, AY Sonuna Kadar Onay Verilecek

QNB Finansbank 30000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı, AY Sonuna Kadar Onay Verilecek. 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları başvurusu yayınlandı. İşte detaylar...

Ekonomi 20.07.2021 - 15:30 20.07.2021 - 15:31 Vural Pars

QNB Finansbank 30000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı, Ay Sonuna Kadar Onay Verilecek. 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları başvurusu yayınlandı. QNB Finansbank 30.000 TL gelir belgesiz borç kapatma kredisi kampanyası başlattı. Sizde bu kampanyadan yararlanarak tüm banka borçlarınızı tek bir yere toplayabilir ve tek bir banka ödemesi yaparak rahat bir nefes alabilirsiniz. Sizlere bu haberimizde bir önceki gün yayınlanan QNB Finansbank 30.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların özelikle bireysel kredilerde kampanya yaptığını ve bireysel kredi başvuruları sürekli aldığını söylemek istiyoruz. Özellikle son dönemlerde geçen sıkıntılı süreç bazı bankalarda uygun faiz oranları ile borç kapatma kredisi vermeye itmektedir. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz ve tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bunun için bir kampanya da QNB Finansbank yapmaktadır. Kredi şartlarına uygun olan müşterilerin tüm borçlarını bir SMS ile anında ödeten kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız bankanın politikasına uygun olmanız gerekiyor.

İşlem yaparken ve başvuru imkanı sunarken kolay bankacılık hizmeti veren bu bankadan öncelikle kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi banka borçlarınızı kapatarak kullanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada ödemek istiyorsanız bankaların borç transfer veya borç kapatma kredisi başvurularını yapmanız gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişiler ilk olarak kredi notunun yüksek olması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Bankalar kredi onayı verdikleri zaman kredi notu yüksek olan müşterilere bu imkanı sağlamaktadırlar. Sizde eğer bir bankadan icralık olduysanız ve bu borçları ödemek için bu krediyi alacaksanız yanılıyorsunuz. Bu krediler sadece güncel olan banka borçları için kullanılmaktadır. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesapladıktan sonra bankaya kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu için banka şubesi, ATM, müşteri hizmetleri, İnternet sitesi ve SMS yöntemini kullanabiliyorsunuz. Öncelikli olarak bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmalı ve bu kampanyaya göre onay almanız gerekmektedir. Bunun en kolay yolu mesaj atarak kredi başvurusudur. SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yeterli olan kişilere onay mesajı gelecektir. Bu gelen onay mesajını borç kapatma kredisi için kullanacaksanız direk banka şubesine kimlik ve diğer banka borçlarınızı gösteren belgeler ile gitmeniz gerekmektedir.

qnb-finansbank-3

Finansbank Borç Kapatma Kredisi Detayları Nelerdir?

Kredi onayı aldıktan sonra borcunuz olan bankalara direk IBAN numarası yardımıyla kapatma rakamlarını göndereceksiniz. Bu şekilde tüm borçlarınızı kapatıp, para gönderdiğiniz banka ile iletişime geçecek ve bu borçların ödenmek istediğinizi söyleyeceksiniz. Borcunuzu kapattığınız bankalardaki rakam 25.000 TL, sizin onayınız 5.000 TL ise bu geriye kalan rakamı banka sizin hesabınıza atacaktır. Verilen borç kapatma kredilerinde 36 ay vadeli olarak kredi kullanmanız mümkündür. Eğer kredi başvurusu yaptınız ve onay alamadıysanız banka sizin kredi notunuz yüzünden bu onayı vermediğini söyleyebiliriz. Banka şubelerine gidip evraklar ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@