QNB Finansbank 5.000 TL Maaşla Personel İlanı Yayınladı, Son Başvuru 10 Temmuz, 18-30 Yaş Başvuru Yapıyor

QNB Finansbank 5.000 TL Maaşla Personel İlanı Yayınladı, Son Başvuru 10 Temmuz, 18-30 Yaş Başvuru Yapıyor. QNB Finansbank'ta iş başvurusu yapacaklara yeni haber var. Banka duyurdu...

Ekonomi 04.07.2021 - 20:50 04.07.2021 - 20:51 Vural Pars

Son dakika olarak QNB Finansbank, yeni personel ilanı verdi. Banka üzerinden iş ve kariyer sahibi olmak isteyenlere, başvuru ekranı açıldı. En az 5000 TL maaşla personel alınacak. Personel alımı için şartlarda merak ediliyor. Banka internet sitesinden ve iş ilanları sitelerinden başvuru detaylarını açıkladı...

Eğer kariyerinizi bankacılık olarak yapmak istiyorsanız ülkemizde bulunan kamu bankaları ve özel bankaların iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Bankalar sürekli olarak güncel iş ilanlarını yayımlamaktadırlar. Bu ilanlardan birisini de QNB Finansbank yayımlamıştır. Banka 5.000 TL aylık maaşa kadar personel alımlarına başlamıştır. Bu bankada sizde bir kariyer yapmak istiyorsanız, bankanın açık pozisyonlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka genel müdürlük personeli, banka şubesi personeli ve saha satış elemanları almak için ilanlar vermektedir. Size uygun olan bu ilanlara başvurunuzu yaptıktan sonra mülakatı geçerseniz hemen işe başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank İş İlanları Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

QNB Finansbank iş ilanlarına başvuru yapmak için bankanın resmi internet sitesini takip etmeniz gerekiyor. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylar şartlara uygun olmaları durumunda hemen iş ilanı değerlendirmeye girecektir. İş İlanlarına başvuru yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesi üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca kariyer.net gibi sitelerden de bu bankanın iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden iş ilanlarına başvuru yaptığınızda şartlara uygun olursanız değerlendirmeye alınacaksınız.

İş başvurusu yapacak olanlar için aranan şartlar şu şekildedir.

  • Başvuru yapacak adayların TC vatandaşı olması
  • Üniversite mezunu olması
  • 30 yaşını aşmamış olması
  • Banka sınavlarına girmiş ve başarılı olması
  • Adli sicil kaydı temiz olması
  • Erkek adaylarda askerlik durumunun yapılmış, muaf olması veya en az 2 yıl ertelenmiş olması gerekmektedir.

finansbank-is

QNB Finansbank Boş Pozisyonlar

İş başvurusu yapacağınız zaman resmi internet sitesi üzerinden kariyer bölümüne girerek boş pozisyonları öğrenebilirsiniz. Genellikle banka gişe personeli, güvenlik elemanı, çağrı merkezi elemanı, operasyon elemanı, yönetici gibi pozisyonlarda eleman almaktadırlar. Bu işlerde bir tecrübeniz olmasa bile banka sizi en alt kademeden işe başlatıp, eğitim verecektir. Daha sonra başarılı olmanız durumunda sürekli olarak bir üst kademeye yükseleceksiniz. Gişe personeli olarak işe başladığınızda, gişe yetkilisi, bireysel müşteri temsilcisi, gibi kademeler ile banka müdürü kadar kariyerinizi götürebilirsiniz.

QNB Finansbank Banka Sınavları

Bu bankada çalışmak istiyorsanız, banka sınavlarına girmiş olmanız gerekiyor. Her yıl banka sınavları belirli aralıklar ile yapılmaktadır. Bu sınavların tarihlerini ve kayıt günlerini sınav tarihinden 30 gün önce internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Yıl başından itibaren verilen tarihlerde sınava girip başarılı olursanız, başvuru yaptığınız pozisyonlar için değerlendirmeye gireceksiniz. Banka personeli olmak istediğinizde başvurunuz onaylanırsa banka sizi eğitime götürecektir. Bu eğitim sonrasında da eğitimi başarılı bir şekilde bitirirseniz artık bankanın personeli olacaksınız. Başvuru yapacağınız pozisyonlara göre banka size maaş belirleyecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@