QNB Finansbank, emeklilere yönelik heyecan verici bir ödeme kampanyası başlattı. Bu yeni kampanya ile emekliler, maaşlarını QNB Finansbank'a taşıdıklarında çeşitli avantajlardan faydalanma fırsatına sahip olacaklar. Özellikle maaşlarını QNB Finansbank'a taşıyan emeklilere 9.200 TL'ye varan ödeme yapılacak. Bu kampanya kapsamında, nakit promosyonlar ve kredi kartı indirimleri gibi bir dizi avantaj sunuluyor.

Emekli Maaş Taşıma İşlemi ile Promosyon

QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu emekli ödülü kampanyasında, emeklilerin maaşlarını bankaya taşımaları durumunda çeşitli promosyonlar elde etmeleri mümkün. Promosyon miktarı, emeklinin ortalama aylık maaşına göre belirleniyor. Bu kapsamda, 0-3.499 TL aralığındaki maaş alanlara 4.800 TL, 3.500-7.499 TL aralığındaki maaş alanlara 5.600 TL, 7.500-9.999 TL aralığındaki maaş alanlara 7.200 TL, ve 10.000 TL ve üzeri maaş alanlara 8.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

TBMM sabah onay verdi! Borçları olanları ilgilendiren haber ile 100 bin TL kredi kampanyası TBMM sabah onay verdi! Borçları olanları ilgilendiren haber ile 100 bin TL kredi kampanyası

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, kampanyadan sadece maaşını ilk defa QNB Finansbank'a taşıyan emekliler yararlanabilecek. Ayrıca, 3 yıllık taahhüt süresini tamamlayan ve emekli aylığını bankadan almaya devam eden müşteriler de kampanyadan faydalanabilecekler. Promosyon talebi alındıktan sonraki ilk ve tam maaş ödemesini takip eden 3 iş günü içinde promosyon ödemesi yapılmakta.

Başvuru ve Detaylar

Promosyon ödemesinden faydalanmak için emekliler, şubelerden veya 0850 222 11 00 QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan başvuruda bulunmalılar. Ayrıca, emekli maaşını 3 yıl süreyle bankadan almaya devam edeceğine dair taahhüt vermek veya "emekli maaş taahhütnamesi" imzalamak gerekiyor. Herhangi bir ürün koşulu bulunmayan kampanya, birden fazla emekli maaşı alan müşterilere, ödenecek promosyon tutarını maaşların toplamı dikkate alınarak hesaplayacak.

QNB Finansbank'ın emeklilere yönelik bu kampanyası, maaşlarını bankaya taşımak isteyen emeklilere önemli finansal avantajlar sunuyor. Ek ödeme, promosyonlar ve kredi kartı indirimleri ile emekliler, QNB Finansbank'a taşıdıkları maaşlarının karşılığını daha da artırma fırsatına sahipler. Kampanya, emeklilere güvenilir bir finansal çözüm ve ek kazanç imkanı sağlayarak dikkat çekiyor.