QNB Finansbank, Akbank ve Denizbank duyurdu! SMS ile 10 bin TL veriliyor

SMS ile ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında, Vatandaşlar sıkı bir araştırma içerisinde.   işte sadece kolay bir iki adım ile ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi...

Ekonomi 20.07.2021 - 14:20 20.07.2021 - 14:20 Berkay Keskin

Türkiye'de ekonomik gelişmeler  doğrultusunda bazı kişilerin hızlı nakit ihtiyacı ortaya çıktı.  ani ortaya çıkan nakit problemleri beraberinde hızlı başvuru imkanı ile ihtiyaç kredisi veren bankaları ön plana çıkarmaya başladı.

Özellikle SMS yolu ile Sadece birkaç adımla, kredi başvurusu alan bankalar,  kişiler için büyük kolaylık sağlıyor.

SMS Kredisi Nedir?

Bankaların müşterilerin,  hızlı bir Şekilde nakit ihtiyacını karşılayabileceği bankacılık ürünü olan SMS kredisi,  kişiler tarafından kullanılmaya başlandı. Müşteriler cep telefonlarının kısa mesaj kısmından gönderecekleri,  tek bir mesaj ile  ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

 kısa mesaj yoluyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapan  kişiler, kredi başvuru süreçlerini hızlı bir şekilde başlatıp, kısa bir süre içerisinde   bankadan talep ettikleri ihtiyaç kredisinin kullanabiliyorlar. Bu konuda başvuru yapan vatandaşın kredi skoru ve ödeme alışkanlıkları  kredi almasında etkili oluyor.

QNB Finansbank 10 Bin TL SMS Kredisi

QNB Finansbank'a SMS kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, izleyecekleri adımları merak ediyorlar. Kredi kullanmak isteyen banka müşterileri cep telefonlarının SMS bölümüne TC kimlik numaralarını yazarak 5030'a  kısa mesaj gönderip kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyorlar. 

QNB Finansbank'tan 36 ay vade ile 10 Bin TL ihtiyaç kredisi  kullanmak isteyen kişiler,  QNB Finansbank tarafından aylık yüzde 1,39 kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler ise vade süresi boyunca her ay 371 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Akbank 10 Bin TL SMS Kredisi

Akbank'tan SMS kredisi kullanmak kişiler,  sadece  birkaç adım ile bu işlemi gerçekleştirebilirler. İsteyen müşteriler bu işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Cep telefonlarının SMS bölümüne “Kredi” ve TC kimlik numarasını yazarak 4425'e SMS göndererek Kredi talebini oluşturabilirler.

Akbank'tan 36 ay vade ile 10 bin TL SMS kredisi kullanmak Isteyen kişiler Akbank tarafından yüzde 1,72 kredi faizi uygulanıyor.  Kredi kullanan kişiler vade süresince her ay bankaya 396 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Denizbank 10 Bin TL SMS Kredisi

Denizbank'a SMS kredisine  başvuru yapmak isteyen kişiler,  telefondan hızlı bir şekilde başvurusunu tamamlayabilir. Cep telefonlarının SMS bölümünden  “KREDİM” ve TC kimlik numarası yazan müşteriler bu mesajı 3280'e kısa mesaj gönderen kişiler Kredi başvurusunu  tamamlamış olurlar.

Denizbank'tan 36 ay vade ile 10 Bin TL SMS kredisi kulağın kişiler DenizBank'a aylık yüzde 2,23 kredi faizi uyguluyor. Kredinin onaylanması durumunda,her ay 436 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@