QNB Finansbank, Akbank, Ziraat Bankası, TEB,  Odeabank, Halkbank'tan promosyon bombası ardı ardına gelmeye başladı. 3000 TL ve 9.500 TL ödenecek.

Zam yaptılar... QNB Finansbank, Akbank, Ziraat Bankası, TEB,  Odeabank, Halkbank'tan promosyon bombası!  Gündemde yer tutan konulardan bir tanesi de QNB Finansbank, Akbank, Ziraat Bankası, TEB,  Odeabank, Halkbankve ING Bank promosyonları oldu. Ödemelerin ne zaman yatacağı merak ediliyor.

Pek çok kişi konuyla ilgili arama yapıyor. Sondan ikinci ay olan kasımın başlamasıyla beraber ek ödemeler de vatandaşlara yapılmaya başlandı. Bundan maaşlarını QNB Finansbank, Akbank, Ziraat Bankası, TEB,  Odeabank, Halkbankve ING Bank’tan alanlar yararlanabiliyor. Aralık ayının ilk günü itibariyle söz konusu miktarlar hesaplara yatmaya başladı. Ne kadar ödeneceği de bir diğer merak edilen konulardandır.

Promosyon Veren Bankalar

Bankaların çoğunun minimum 3000 TL ve 9.500 TL arasında promosyon ödemesi yapması bekleniyor. Kasım ayı ile güncellenen bu protokol kapsamında pek çok banka yer alıyor.

Orman Genel Müdürlüğü 224 Engelli/Eski Hükümlü Personel Alımı Başladı! Orman Genel Müdürlüğü 224 Engelli/Eski Hükümlü Personel Alımı Başladı!

SGK tarafından açıklanan bankaların içinde; QNB Finansbank, Akbank, Ziraat Bankası, TEB,  Odeabank, Halkbankve ING Bank gibi isimler yer alıyor. Bunlar haricinde bankalar da bulunuyor.

Başka bankalarda müşterilerine çeşitli tutarlarda promosyon ödemesi yapıyor. Bunların oranları ise bankanın politikasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

En yüksek promosyon miktarını veren bankalar sürekli olarak değişiyor. Bunun sebebi bankaların yeni promosyon haberlerini yayınlamaları olarak gösteriliyor.

ilan365.net özel haber