QNB Finansbank, Aktifbank ve Denizbank 40.000 TL'ye Kadar Olan Kredileri SMS ile Vereceğini Açıkladı

QNB Finansbank, Aktifbank ve Denizbank 40.000 TL'ye Kadar Olan Kredileri SMS ile Vereceğini Açıkladı. SMS atarak hemen onay alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 14.09.2021 - 08:19 14.09.2021 - 08:21 Vural Pars

Bankalar ihtiyaç kredilerinde artık bir SMS ile 40 bin TL kredi vermektedir. 40 bin TL kredi için başvuru yaptığınızda, banka mesajınızı değerlendirmeye alacak ve sizlere TC kimlik numaranızdan bir sorgulama yapacaktır. Kredi sonucu uygun olan kişilerin, anında bu kredileri alacaklarını söylemek istiyoruz. Onay aldıktan sonra banka şubelerinden veya bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi alabileceksiniz.

Banka üzerinden kredi alacaksanız SMS ile birlikte anında kredi alabilirsiniz. SMS ile kredi alacak olan müşteriler, kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Şimdi sizlere bankaların hangi şartlarda kredi verdiklerinden ve nasıl onay alacağınızdan bahsedeceğiz.

QNB Finansbank 40.000 TL 36 Ay Vadeli SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank üzerinden 40 bin TL SMS kredi başvurusu yapmanız için, başvuru şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda,  banka 5 dakika içinde sizlere kredi sonucunu verir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, banka şubesinden veya banka müşterisi olması durumunda internet üzerinden kredilerini kullanabilirler. QNB Finansbank SMS kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. 5030 SMS ile başvuru yaptığınızda, şartlara uygun olan kişilerin anında onay alacaklarını da söylemek istiyoruz. 40000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank 40.000 TL SMS kredi başvurusu nasıl yapılır? SMS kredi başvuru şartları nedir?

Aktifbank üzerinden 40 bin TL kredi başvurusu yapacağınız zaman, kredi notunuz düşük olsa da onay alabilirsiniz. Aktifbank üzerinden 40 bin TL kredi almak için, başvuru şartlarına uygun olan kişilerin 36 ay vadeye kadar kredi alacaklarını söylemek istiyoruz.

Kredi TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra mesaj numarası olarak 3050’ye mesaj atarsanız hemen kredi sonucunuzu almış olacaksınız. Bu kredi onayı olduğunda adresinizde kredi kullanacaksınız. Aktifbank n-kolay kredi olarak verilen bu kredilerde 36 ay vadeye kadar anında kredi alabilmeniz mümkündür. Başvuru yapan kişinin kredi notuna göre de faiz oranı uygulanacaktır.

qnb-finansbank-aktifbank-ve-denizbank-40000-tlye-kadar-olan-kredileri-sms-ile-verecegini-aciklad

Denizbank 40.000 TL SMS kredi başvurusu nedir? Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden 40 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişilerin anında kredi alacaklarını söylemek istiyoruz. Denizbank ihtiyaç kredisi olarak 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Başvuru yapmak için SMS yerine girerek Kredim yazıp boşluk bırakın ve ardından kendi tc kimlik numaranızı yazın 3280’e gönderin.

Başvuru sonrasında 5 dakika içinde sizin kredi sonucunuz belli olacaktır. Kredi sonucu uygun olan kişiler, hemen kredilerini kullanabilirler. 36 ay vadeye kadar kredi alacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile kredi alabileceklerdir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@