QNB Finansbank Aylık 112 TL Ödemeli Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor Son Başvurular Alınacak

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasında rekor sayıda başvuru haberi geldi. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler için banka aylık 112 TL ödemeli kredi kampanyası başlattı.

Ekonomi 05.06.2021 - 22:16 05.06.2021 - 22:19 Berkay Keskin

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasında rekor sayıda başvuru haberi geldi. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler için banka aylık 112 TL ödemeli kredi kampanyası başlattı. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için banka uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli krediyi duyurdu. Sizlerde kredi ihtiyacınız varsa, QNB Finansbank'ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına, oturduğunuz yerden başvuru yaparak, hemen onay alabiliyorsunuz. Kredi ile ilgili detaylar şu şekilde...

Ayda 112 TL ödeyerek alabileceğiniz kredi tutarı 3000 TL'dir. 3000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen kredi sonucunu verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler hemen başvuru yaparak onay alabileceklerini öğreneceklerdir. QNB Finansbank üzerinden kredi skoru uygun olan kişiler başvurularını gerçekleştirebilir. 

Kredi İçin Kimler Onay Alabilir?

QNB Finansbank üzerinden verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler kredi onayı alabilmeleri için bankanın kredi şartlarına uygun müşteri olması gerekiyor. QNB Finansbank üzerinden alacağınız 3000 TL ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme de yapabiliyorsunuz. Kredi onayı alacak olan müşterilerin banka kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı alabilir. 

Daha önce bankalar ile çalışması olan ve kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi hesapları yüzünden bankadan icralık olan kişiler maalesef kredi onayı alamayacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve on sekiz yaşından büyük olan vatandaşlar, Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 

Ayda 112 TL Kredilerde Faiz Oranı Nedir?

Ayda 112 TL kredi başvurusu yapan müşterilerine 3000 TL'lik kredi alacağını söylemiştik. Bu kredilerde bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı 1.39 olarak biliniyor. Banka kredi faiz oranlarını daha düşük almak istiyorsanız, banka kredi notunuzun yüksek olması şartı vardır. Finansbank, verdiği ihtiyaç kredilerinde banka müşterilerinin kredi puanına göre, kredi onayı verip, aynı zamanda bu puana göre faiz oranı uygular. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

3000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, Bankalar mesaj ile kredi başvuru servisi olan 50 30 numarasına, TC kimlik numaranızı mesaj atarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza atabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerden aylık 112 TL krediyi almaları durumunda 3000 TL kredi kullanacaklardır. Kredi başvurusu, ayrıca banka internet bankacılığı ve bankanın resmi internet sayfası üzerinden de yapılıyor. 

QNB Finansbank üzerinden eğer 5000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, 186 TL kredi ödemesi yapabilirsiniz. 10000 TL kredi kullanmak istiyorsanız da 372 TL kredi ödemesi yapacaksınız. Başvuru hakkında bilgileri resmi sayfadan öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@