QNB Finansbank az önce açıkladı! Ayda 382.82 TL ödemeli çarpıcı kredi. Başvurularda patlama var, geç kalmayın!

QNB Finansbank az önce açıkladı! Ayda 382.82 TL ödemeli çarpıcı kredi. Başvurularda patlama var, geç kalmayın! QNB Finansbank borç kapatma kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 03.08.2021 - 09:14 03.08.2021 - 09:14 Volkan Arık

QNB Finansbank az önce açıkladı! Ayda 382.82 TL ödemeli çarpıcı kredi. Başvurularda patlama var, geç kalmayın! QNB Finansbank bu sabah erken saatlerde bir son dakika açıklaması yaparak vatandaşları borcundan kurtaracak yeni kampanyasını duyurdu. Tüm borçlarınızı tek bir kalemde ve adreste toplayarak kurtulmak istiyorsanız Finansbank tarafından başlatılan bu yeni kampanyanın hemen başvurusunu yapmaya hazır olun. Kredi borçlarınızı, kredi kartı borçlarınızı ve diğer borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız Finansbank'ta toplayın ve tüm borçlarınızdan Ayrıca sadece 382 TL ödeyerek kurtulun.

Bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için güzel kadar Finansbank'tan geldi. Son dakika açıklaması yapan Finansbank vatandaşların tüm borçlarını tek bir kalemde toplayıp ayda sadece 382 TL ödeyerek kurtulabilecekleri yeni bir kampanyaya duyurdu. Hem ihtiyaç hem de konut kredileri için hemen borcunuzu Finansbank'a taşıyarak düşük taksitlerle borcunuzdan kurtulma imkânına sahip olabilirsiniz. Finansbank'ın kampanyası henüz son dakika olarak duyurulmasına rağmen vatandaşlardan yoğun ilgi görmeye başladı. Peki rekor başvurunun yapıldığı kampanyanın detayları neler?

qnb-finansbank-az-once-acikladi-ayda-38282-tl-odemeli-carpici-kredi-basvurularda-patlama-var-gec-1

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

QNB Finansbank, borcunu taşıyan vatandaşlara düşük faizli kredi imkanı sağlıyor. Buna göre Finansbank'tan 100.000 TL kredi çeken vatandaşlar, yüzde 1,54 faiz oranlarından yararlanırken, 380 2,82 TL aylık ödemeler yapabiliyor. Finansbank 10.000 TL kredi için yüzde 2.04 faiz oranı belirlerken aylık ödeme ise 421,11 TL oluyor. Yine borcunu taşıyan vatandaşlar için 10.000 TL'lik başka bir kampanyası daha bunlar Finansbank, yüzde 2,32 faiz oranları ile ayda 443,40 TL taksitlerle kredi veriyor.

qnb-finansbank-az-once-acikladi-ayda-38282-tl-odemeli-carpici-kredi-basvurularda-patlama-var-gec-2

FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ BAŞVURULARI NEREYE YAPILIR?

Finansbank borç transfer kredisi ön başvuruları açıldı. Hemen TC kimlik numaranızı SMS olarak 50 30'a göndererek Finansbank kredi başvurusu işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank şubeler üzerinden de başvuru yapmak mümkün. SMS ile başvuru yaptıktan sonra ön onay almanız durumunda herhangi bir şubeye giderek borç transfer kredisi için kesin başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

qnb-finansbank-az-once-acikladi-ayda-38282-tl-odemeli-carpici-kredi-basvurularda-patlama-var-gec-3

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Türkiye'deki bütün bankalara olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını tek bir adreste toplamak istiyorsanız Finansbank'ın düşük faizli borç transferi kredisinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede diğer bankalara olan borçlarınızın tamamı ertelenir kredi kartı borçları için kısmı ödeme yapılabilir. Aynı zamanda şubeye ekranında görünen tutarlar için bu Kredi çekilebilir. Finansbank borç transferi kredisi hakkında detaylı bilgi almak için hemen şubeleri ziyaret edebilir ya da Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@