QNB Finansbank Banka Hesabınız Varsa Aman Dikkat! Sadece 6 gün kaldı ve işlem yapmayanlar var denildi...

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

QNB Finansbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar için bankadan genel müdürlük tarafından bir duyuru yapıldı ve 6 gün içerisinde işlem yapması gerektiği hakkında bilgiler yayınlandı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde işlem sonucu verilecek ve onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. 

Son zamanlarda özellikle ihtiyaç kredisi almak için başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için Finansbank üzerinden sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapılmaya devam ediyor. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi şartlarına uygun olması ile birlikte aynı gün içerisinde 50000 TL'ye kadar krediyi, eğer 6 gün içinde başvuru yapması durumunda düşük faizli verileceği açıklandı. 

BAŞVURU 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Finansbank'ın yapmış olduğu SMS Kredi Servisi ile birlikte aynı gün içinde kredi ödemelerini alabilmektedirler. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte Finansbank, üzerinden nekadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler mesaj ile gelmektedir. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında bu kimlik numaraları üzerinden hemen işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin kredi onayı almaları durumunda da şubelere gitmeden hemen işlemlerini, bankadan mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor.