20.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilerin kullanabilecekleri yeni kampanya başladı. qNB finansbank, ihtiyaç sahibi olan kişilere, 36 ay vadeli kredi vereceği açıkladı. QNB Finansbank kredi başvurusu, para ihtiyacı olan kişilerin ilk tercih edecekleri kredi başvurusu yöntemidir. QNB Finansbank üzerinden alacağınız kredilerde banka hızlı sonuç vermektedir. Eğer krediniz onay alırsa da hemen aynı gün içinde krediyi kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka TC numaranızdan sizi değerlendirmeye alacaktır. Kredi değerlendirmesi uygun olan, kredi notu yüksek olan kişiler QNB Finansbank üzerinden kredi kullanabilmektedirler.

QNB Finansbank Kredi Başvuru Yöntemleri

SMS Kredi: 20.000 TL anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın en kolay kredi başvuru yöntemlerinden olan mesajla kredi başvurusu yöntemlerini deneyebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapabilirler. Bunun için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu için mesaj attığınızda banka kredi sonucunu sizlere 5 dakika içinde gönderecektir. Kredi sonucu olumlu olanlar, onaylanan limiti hemen kullanacaklardır.

Banka Şubesinden Kredi Başvurusu: SMS ile kredi başvurusu yapamayan müşteriler banka şubelerine giderek sadece kimlikleri ile kredi alabilmektedirler. Kredi alacağınız zaman banka şubesinde gişelerden veya bireysel müşteri temsilcisinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar onay alacağınız bu kredilerde 36 ay vade ve dilerseniz 3 ay erteleme imkanından da faydalanabileceksiniz.

qnb-finansba

ATM Kredi Başvurusu: QNB Finansbank ATM’sine gittiğinizde ATM üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 20.000 TL krediyi anında sizlere verecektir. Kredi onayı aldığınızda onaylandığını kredi tutarını bankalardan kullanabileceksiniz.

Müşteri Hizmetleri ile Kredi Başvurusu: Kredi başvurusu için QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900 arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi alacağınız zaman banka çağrı merkezi üzerinden de bu işlemler yapılmaktadır. Başvuru sonucu kredi başvurusu yaptığınız zaman vereceğiniz cep telefonuna gelecektir. Bu numarayı arayarak ayrıca başvuruda bulunduğunuz kredi ve kredi kartı için sonuç sorgulaması da yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank üzerinden bir hesabınız varsa veya bu bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız, internet şifresi ile giriş yaparak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler online kredi başvurusu yaptıklarında hafta sonu dahil bu kredileri kullanabilirler. Banka kredi başvurusu yaptığınızda banka size hemen sonuç verecektir. Onaylanan limiti eğer uygun buluyorsanız bu parayı hemen başvuru yaptığınız internet bankacılığına bağlı olan QNB Finansbank hesabına atabilirsiniz. Kredi ödeme tablosunu ve ertelemeli seçenekleri de uygulama üzerinden görebilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya mobil uygulamasını kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.