QNB Finansbank üzerinden son dakika kredi haberi duyurusu geldi. Bankadan kredi başvurusu yapacak olan kişilere hemen anında onaylı kredi verileceği duyuruldu. Bankadan yapılan açıklama özellikle kredi onayı almayanlara özel olarak kredi değerlendirmesi yapılacağına dair. Sizlerde kredi onayı alamıyorsanız, QNB Finansbank'ın yaptığı bu kampanyaya katılabilir ve kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kredi müşterilerine verilecek olan bu destek kredisi, daha önce bankada hesabı olmayan kişilere de ödenecek. 

Kredi almak için banka kredi politikalarını yayınladı. Daha kolay bir şekilde başvuru imkanı sağlayan bu banka kredi alacaklardan belirli şartlarda onay isteyecek. 

Kredi kullanacak olan kişilerden istenilen şartlar ve bankanın kredi başvuru aşamaları haberimizde sizlerle... İşte detaylar...

QNB Finansbank kredi başvuru şartları açıklandı...

QNB Finansbank üzerinden kredi alacak kişiler 18 yaşından büyük olması gerekiyor. 18 yaşından büyük olan kişiler, TC kimlik numarasına göre kredi onayı alacaklar. Kredi alacak kişiler ayrıca kredi notu uygun olması gerekiyor. Banka 1200 ve üzerinde kredi notu olan kişilere, onay verecek ve kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayacak. Bu kampanya yeni başlaması sebebiyle kredi onayı alacak kişiler, gelir belgesiz onay alırsa banka sigorta durumuna veya emeklilik durumuna bakarak kredi onayı verecek. Şartlara uygunsanız bankadan hemen başvuru yapabileceksiniz. 

qnb-finansbank-destek-kampanyasi-baslatiyor-basvurulari-simdi-bile-yapacaksiniz-10000-tl-uzeri-o1

Hemen Başvuru İmkanı...

QNB Finansbank üzerinden SMS atarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. QNB Finansbank'ın yaptığı bu kampanyada bankadan emekli maaşı alan kişiler ve bankada hesabı olan sigortalı çalışan kişiler, SMS atmadan QNB Mobil uygulamasını kullanarak başvuru yapabilir.

SMS ile başvuru yapmakta oldukça kolay. SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız, TC KİMLİK numaranızı mesaj kısmına yazın ve bu mesajı 5030 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve kredinizin ne kadar onay aldığını göreceksiniz. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi onayı alan kişiler, en yakın banka şubesinden 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, 50.000 TL üzerinde ise 24 ay vadeli kredi alabileceklerdir. 

Başvuru ve sorgulaması için ayrıca müşteri hizmetleri numarasını arayabilir veya internet sitesi üzerinden sorgulama yöntemleri ile kredi başvurunuzun ne durumda olduğunu görebilirsiniz.