Qnb Finansbank Emekliye 50.000 TL Ödeme Yapacağını Duyurdu, ATM Üzerinden Alınacak

Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte 50.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Kampanya hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

Ekonomi 26.11.2021 - 10:31 26.11.2021 - 10:31 Vural Pars

Emekli olan kişilere müjdeyi bu sefer qnb Finansbank verdi. 50.000 TL'ye kadar verilecek olan emekli kredisinde qnb Finansbank üzerinden işlem yapacak olan kişiler başvuru yaparak hemen hesaplarına 50.000 TL ödeme alabiliyor. Üstelik bankanın yapmış olduğu bu kampanya da qnb Finansbank emekli maaşı müşterisi olmasanız bile sizlere hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. Aralık ayı sonuna kadar yapabileceğiniz bu başvurularda hızlı bir şekilde işlem yapmak isteyen kişiler banka üzerinden sms ile başvuru yaparak da onay alabilirler. 

Finansbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte Kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde hemen onay vereceğini açıkladı. Sms ile başvuru yaparak olumlu yanıt alabilmek için banka kredi puanımızın yüksek olması gerekiyor. Eğer emekli maaşınızı Bu bankada ise Kredi notu düşük olsa bile onay alabilirsiniz. 

Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler eğer sms ile işlem yapmak istiyorlarsa t.c. kimlik numarasını 5030 numarasını mesaj olarak gönderebilirler. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama ile birlikte Finansbank 50.000 TL'ye kadar sizlere değerlendirme yapacak ve bu değerlendirme sonrasında Kredi sonucunu söyleyecek. Onay alan emekliler 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına katılabilecek. 

Finansbank hesabı olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden internet bankacılığını kullanarak qnb mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. Qnb mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız banka şubesine gitmeden hesabınıza onaylanan tutar hemen yatar ve şubeler üzerinden değil ATM üzerinden nakit çekebilirsiniz.

IMG_20211126_102425

Qnb Finansbank yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte emekli maaşını kendi bankası'na taşıyan kişilere sadece kredi değil kredi kartı ve benzeri çeşitli kampanyalar yapmaya devam edecek. Emekli maaşını bankaya taşıyan kişilere 2500 tl ye kadar emekli promosyonu veren Finansbank, emekli maaşını taşıma taahhütlü veren kişilere ise 10 bin TL'ye kadar da nakit avans limitleri veriyor. Size en yakın banka şubesine giderek başvuru detayları hakkında bilgi alabilir veya resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@