QNB Finansbank emekliyi ihya edecek! Hemen maaşını taşıyana karşılıksız 1750 TL ödeniyor, geri ödeme yok

QNB Finansbank emekliyi ihya edecek! Hemen maaşını taşıyana karşılıksız 1750 TL ödeniyor, geri ödeme yok! Finansbank promosyon fırsatları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 01.08.2021 - 12:13 01.08.2021 - 12:13 Volkan Arık

QNB Finansbank emekliyi ihya edecek! Hemen maaşını taşıyana karşılıksız 1750 TL ödeniyor, geri ödeme yok! Emeklilerin yüzünü güldürecek haber Finansbank'tan geldi. Emekli, dul ve yetim maaşı alan vatandaşlara promosyon kampanyası başlatan Finansbank, maaşını taşıyan emeklilere anında 1750 TL karşılıksız Ödeme yapacak. Kampanya hem uzun zamandan beri emekli olan vatandaşlar hem de yeni emekliler için geçerli. Peki Finansbank emekli promosyon koşulları neler? Finansbank promosyon ödemesi nasıl alınır?

QNB Finansbank emekliyi ihya edecek! Hemen maaşını taşıyana karşılıksız 1750 TL ödeniyor, geri ödeme yok! Finansbank son dakika açıklaması ile birlikte emeklilerin yüzünü güldürecek çok önemli detaylar paylaştı. Dakikalar önce banka tarafından yapılan açıklamada emekli promosyon imkânlarının 1750 liraya kadar çıktığı duyuruldu. Karşılıksız ve geri ödemesiz olarak verilecek olan emekli promosyon ücretleri aynı zamanda yeni emeklileri de kapsıyor. Peki Finansbank emekli promosyonu nasıl alınır? Finansbank emekli promosyon ücretleri kaç TL?

qnb-finansbank-emekliyi-ihya-edecek-hemen-maasini-tasiyana-karsiliksiz-1750-tl-odeniyor-geri-ode-1

FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ KAÇ TL?

Finansbank son dakika duyurusu ile emeklileri İhya edecek Haberi verdi. Maaşını Finans Bank'a Taşıyan emekliler için başlatılan kampanyada promosyon ödemeleri 1750 TL'ye kadar ulaşıyor. Aldığınız maaş tutarına göre Finansbank sizlere promosyon sağlarken aynı zamanda emekliler maaşlarını taşımaları durumunda birçok avantajı da yakalıyor. Yeni emekli olan yere uzun zamandan beri emekli maaşı alan vatandaşlar maaşlarının Finans Bankası taşımaları durumunda 1750 TL'ye Varan promosyon imkanı, yurtiçi diğer tüm banka temellerinden Ayda iki kez ücretsiz para çekme hakkı, EFT ve havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti, Finansbank şubeler ile yaptıkları işlemlerde önce sıra önceliği alacaklar. Ayrıca Emekli maaşını Finans Bank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma veren emekliler, Finansbank müşteri hizmetleri hattından ayrıcalıklı olarak faydalanacak. Emeklilerin CardFinans emekli kredi kartı sahibi olması durumunda, ilk yıl yıllık kart ücreti tahsilatı yapılmayacak.

qnb-finansbank-emekliyi-ihya-edecek-hemen-maasini-tasiyana-karsiliksiz-1750-tl-odeniyor-geri-ode-4

FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYON ŞARTLARI NELERDİR?

Emekli maaşını Finans Bank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma sözü veren emekliler 1750 TL’ye varan promosyon ücretleri imkanından faydalanabilir. Bunun yanı sıra birçok avantaj da Finansbank şubelerinde emeklileri bekliyor. Emekli promosyon ücreti için Finansbank'ın tek şartı ise bankada 3 yıl kalma taahhüttü vermek. Hem halihazırda emekliler hem de yeni emekli olan vatandaşlar bu ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@