QNB Finansbank Esnafa Kredi Müjdesi! Başvurun Anında Kredinizi Kullanmaya Başlayın

Yatırımcılara QNB Finansbank'tan nakit desteği sunuldu! Qnb finansbank anında onaylı kredi almak için zaman kaybetmeyin.

Ekonomi 29.08.2021 - 22:01 29.08.2021 - 22:01 Berkay Keskin

İşletme açmak ya da mevcut bir işletmeyi büyütmek için kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlar, QNB Finansbank'ın sunduğu üye işyeri kredilerinde uygun faiz oranlarından faydalanabilecek. Farklı özelliklere ve ödeme planlarına sahip pek çok farklı ürün sunan QNB Finansbank yeni kredi kampanyasını müşterilere duyurdu. Peki nasıl başvuru yapılır? Başvuru koşulları neler?

QNB Finansbank esnafa kredi vereceğini duyurdu. QNB Finansbank'ta Anlık krediler, işletme sermayesi kredileri, taksitli ticari kredi paketleri, indirimli krediler, yatırım kredileri, işyeri kredileri vb. pek çok çeşit kredi bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz kredi türüne bağlı olarak, çekeceğiniz kredi tutarı da değişkenlik göstermektedir. Sizde anında QNB Finansbank uygun faiz oranlı kredilere başvuru yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

KOBİ Kredisi Ayrıntıları

KOBİ kredisi, borçlunun cari hesabı ile çalışan ve işletme sermayesini desteklemek adına faiz geri ödemesi bulunan bir kredi türü olmaktadır. KOBİ'lere verilen krediler bağlamında sağlanan desteklerin tamamı projenin finansmanına ilişkindir. Ticari kredi söz konusu olduğunda kişisel harcamalar göz önünde bulunmaz. Genel olarak KOBİ'ler, mal alımı, işyerinin yenilenmesi, yaşınması, ihalelere katılım sağlanması, ekipman alımı, geliştirme ve lojistik ağı gibi istekleri bulunan bankalara ticari kredi başvurusu yaparlar.

Esnaf Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi kredisi başvurusu öncelikle ilgili bulunan bankadaki Kredi Yetkilisine bu desteğe neden ihtiyaç duyulduğu belirtilir. Bu kapsamda taraflar ortak olarak KOBİ kredisinin türüne karar vererek geri ödeme sürecini ve başvurulacak kredi tutarını belirlemektedir. Bu süreç sonrasında KOBİ yetkilileri, geri ödemenin nasıl yapılacağına yönelik bilgileri banka ile paylaşarak değerlendirme sürecini başlatır. 

KOBİ'leri destekelemk adına kredi sunan bankalar, değerlendirme sürecinin ardından bazı belgeler talep etmektedir. Bu belgeler;

- Finansal verileri sunan bir belge,
- Bilanço belgeleri,
- Ticari Sicil Gazetesi'ne yapılan kayıt örneği,
- İkametgah Belgesi,
- Gelir Belgesi

Ticari kredinin onay alması halinde kullanılacak olan kredi tutarı ve geri ödeme süreci belirlenir. Gereken imzalar atıldıktan sonra KOBİ talep ettiği krediden faydalanmaktadır. Esnaf kredi başvurusu için gerekenler bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Ancak kredinin genel koşulları aynıdır. Ticari krediden faydalanmak için küçük ya da orta ölçekli bir şirket olmanız gerekiyor. Bankalar tarafından sunulan ticari krediler, işyeri amacı ya da işyerini geliştirmek isteyen tüccarlar için sunuluyor. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ve bir geliriniz bulunuyorsa, tüketici kredisi ürünlerinden anında faydalanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@