QNB Finansbank Faizsiz 20 Bin Lira Kredi Vereceğini Duyurdu! Sözüne Bedava Kredi Koşulları Açıklandı

Bankalardan faizsiz kredi çekmek isteyen vatandaşlara QNB Finansbank’tan müjdeli haber geldi. Qnb Finansbank faizsiz 20 bin tl kredi vereceğini duyurdu.

Ekonomi 21.07.2021 - 23:14 21.07.2021 - 23:14 Berkay Keskin

Sözüne Bedava Kredi kampanyası ile sıfır faizli kredi vereceğini açıklayan QNB Finansbank, kredi koşullarını internet sitesinden duyurdu. 

İhtiyaç kredisi faizleri başta olmak üzere hemen hemen her kredi türünün faizleri arttıkça insanlar kredi kullanmaya korkar oldu. Finansman desteğine acil olarak ihtiyacı olanlar ise düşük faizli veya sıfır faizli kredi araştırması yapmaya başladı. Oluşturduğu kredi kampanyaları ile müşterilerinin her zaman yanında olan QNB Finansbank ise, salgın sürecinde maddi sıkıntılar yaşayan KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmeleri için Sözüne Bedava Kredi adında bir kampanya başlattı. 
QNB Finansbank KOBİ Bankacılığı Direktörü Burak Bayhan kredi ile ilgili açıklama yaptı. QNB Finansbank olarak, özellikle salgın döneminde maddi sıkıntılar yaşayan KOBİ’lerimizin işe devam etmeleri için hazırladıkları kredilere ek olarak Dijital Köprü çözümleri ile de yanında olmaya devam edecekleri söyledi. Sözüne Bedava Kredi kampanyaları ile de reel sektörü destekleyeceklerini, faizsiz finansman desteği vereceklerini vurguladı. Bankanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, KOBİ’lere verilecek olan sıfır faizsiz kredinin limiti 20 bin lira olacak.

QNB FİNANSBANK SÖZÜNE BEDAVA KREDİ ÖZELLİKLERİ VE ŞARTLARI

•    QNB Finansbank tarafından hazırlanan Sözüne Bedava kredisinin faiz oranı sıfırdır. Yani müşteriler yalnızca kullandıkları para kadar geri ödeme yapacaktır. 
•    Müşteriler 20.000 liraya kadar finansman desteği alabilecektir. 
•    KOBİ’lere özel olarak sunulan bu kredinin maksimum vade süresi 12 aydır. 

Müşterilerin faizsiz olarak kredi kullanmasına olanak tanıyan Sözüne Bedava kredisinin şartları müşterilerin gelir durumuna, kredi notuna ve seçtiği ödeme seçeneğine göre değişiklik gösterebilir.  Ancak başvuru yapacak olan tüm müşterilerin cirosunun en fazla 8 milyon lira olması ve kullanacağı kredi tutarının 4 katı kadar nakit akış taahhüdü vermesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra QNB Finansbank, kampanyanın şartlarında piyasa koşullarına bağlı olarak değişiklik yapabilir. 

SÖZÜNE BEDAVA KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

QNB Finansbank’ın sunduğu sıfır faizli krediye başvuru yapmak için size en yakın QNB Finansbank şubelerine gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra 08502221900 numaralı çağrı merkezini arayarak, İnternet Şubesine veya Cep Şubesine giriş yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinde KOBİ kredileri sekmesinde Sözüne Bedava kredisine tıklayarak kredi ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve başvuru formunu doldurabilirsiniz. 

FAİZSİZ KREDİYE BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

QNB Finansbank’tan faizsiz kredi almak için başvuru yaptığınızda tarafınızdan bazı belgeler talep edilecektir. Bu belgeler şunlardır; 

-Başvuru yapan kişinin kimlik belgesi
-Bilanço ve Gelir Tabloları/Mizan
-Tüzel kişi işletmelerinden Kurumlar Vergi Beyannamesi, Şahıs firmaları için Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi
-Vergi Levhası
-Ticaret Sicil Gazetesi/Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi/Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı/Faaliyet Belgesi
-Adres beyanı
-En geç 90 gün içinde alınmış, çalışan kişi sayısını gösteren SGK Bildirgesi
-İmza Beyannamesi
-QNB Finansbank yukarıda söz ettiğimiz belgelere ek olarak belge isteme hakkına sahiptir.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@