QNB Finansbank Haberi Geldi: 3000 TL ile 30000 TL Arasında DüşüK Faizli Kredi İmkanı Sunacaklar, Hemen Onay Verilecek

QNB Finansbank Haberi Geldi: 3000 TL ile 30000 TL Arasında DüşüK Faizli Kredi İmkanı Sunacaklar, Hemen Onay Verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 27.09.2021 - 23:36 27.09.2021 - 23:36 Vural Pars

QNB Finansbank 3000 TL ile 30 bin TL arasında 36 ay vadeli kredilerde düşük faiz oranları ile işlem yapacak. Finansbank yapmış olduğu son kampanya da 3000 TL ile 30000 arasındaki kredilerde düşük faiz oranları ile ilgili bir yeni açıklama yaptı. 3000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Finansbank üzerinden yapacakları Kredi başvurularında hemen sonuç olacak ve onaylanan kredileri de kişilerin Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanarak en düşük faiz oranları ile işlem yapılacaktır. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın kredi şartlarına uygun müşteri olmanız durumunda sms ile veya internet üzerinden şubelere gitmeden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Finansbank SMS ile kredi başvurusu...

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler Finansbank üzerinden hemen işlem yaparak 3000 TL ile 30 Bin TL arasında onay alabileceklerdir. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek 5030 numarasına t.c. kimlik numaranızı göndererek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredi'nin hemen ne kadar olduğunu müşteri hizmetleri tarafından sizlere SMS ile bildirilecektir. 3000 TL ve üzerinde kredi onayı aldıktan sonra sizlere müşteri hizmetlerine kadar kredi onayı aldığınız ile ilgili bilgi ile birlikte ayrıca faiz oranları ile ilgili de bilgiler verecektir. 3000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ayrıca resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da Kredi başvurusunda bulunabilirler.

521

30 bin TL'ye kadar ödemiş olduğu krediler de Finansbank 36 ayva ve 24 ay vadeli olarak 2 Kredi ödeme tablosu oluşturacak ve sizlere 2 ödeme kredi tablosu ile ilgili bilgiler verecektir. Finansbank üzerinden onaylanan tutar kadar kredinizi banka şubelerinden kullanmak istiyorsanız da size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz de birlikte hemen Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Finansbank müşterisi olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. Finansbank mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve masrafsız kredi seçenekleri ile düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@