QNB Finansbank Hoş Geldin Kredisi Veriyor, İlk Kez Bankadan Kredi Alacaklara Şartsız, 10000 TL Veriliyor

QNB Finansbank Hoş Geldin Kredisi Veriyor, İlk Kez Bankadan Kredi Alacaklara Şartsız, 10000 TL Veriliyor. 10 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kampanyası duyuruldu. Hoş geldin kredisi detayları...

Ekonomi 25.06.2021 - 20:31 25.06.2021 - 20:32 Vural Pars

Bankalardan daha önce kredi kullanmayan kişilere, QNB Finansbank kredi kampanyası başlattı. Özellikle kredi notu sıfır olan veya bu bankadan daha önce hiç kredi alamayanlara onay verecek. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 10 bin TL'ye kadar onay alınacak. Yayınlanan bu haber ile birlikte, bayrama kadar ihtiyacı olan kişilere kredi verilecek. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte, hemen onay vereceği bu kredi kampanyasını 18 yaşından büyük olan kişilere verilmektedir. 

Pandemi döneminde de birçok kredi kampanyası yaparak, ihtiyaç kredilerinde onay veren QNB Finansbank SMS ve diğer tüm kredi kampanyalarını tekrardan güncelledi. Özellikle bu bankadan daha önce kredi onayı alamayan kişiler, onaylı kredilerini en yakın banka şubelerinden alabileceklerdir. QNB Finansbank bu kredilerde en fazla 36 ay vade yapacağını da duyurdu. Bayram kredisi onayı alamayan kişilere, belirli yöntemlerde bu krediler verilecektir. Sosyal medya hesapları üzerinden de bulabileceğiniz kampanya detayları haberimizde...

QNB Finansbank Kampanyasını Duyurdu!

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişilere banka şartlar sundu. Başvuru sayısı fazla olmayan, 18 yaşından büyük olan, daha önce bu bankadan kredi onayı almamış veya kredi kullanmamış kişiler bu kredileri kullanacaklardır. Kredi başvurularını banka şubelerinden veya bankanın SMS kredi servisinden yapabileceksiniz. 36 ay vadeli verilen bu kredilerde verilen yöntemlerden sadece bir tanesine başvuru yaparak onay almanız gerekiyor. Hem internet üzerinden başvuru yaparak hem de SMS ile kredi başvurusu yaparak onay alamayacaksınız. 

SMS ile Nasıl Onay Alınır?

Finansbank'ın kolay başvuru yöntemlerinden birisi olan SMS kredi kampanyası, en çok tercih edilen kredilerin başında geliyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, SMS atmak için 5030 numarasına TC KİMLİK numaralarını gönderebilirler. Kredilerde, başvuru yapacak olan kişilerin, belirli şartlarına uygun olması durumunda, hemen 3 dakikada onay alabileceklerdir. Kredilerde onay alan kişiler, bu kredileri hemen hesaplarına atabilmeleri için banka hesabı olması gerekiyor. 

qnb-finansbank

Pandemi döneminde en çok kredi veren banka

Pandemi döneminde en çok kredi veren bankaların başında, QNB Finansbank geliyor. Banka kolay başvuru yöntemleri ile birlikte, kredilerini anında kullanabileceklerdir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişiler, 5030 SMS kredi haricinde bankanın internet sitesinden veya bankanın ATM'si üzerinden de kredi alabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@