QNB Finansbank Kimlikle, Gelir Belgesiz, Herkese 6.000 TL Kredi Ödemesi Yapacak, Acil Nakit İsteyenlere Müjde...

QNB Finansbank Kimlikle, Gelir Belgesiz, Herkese 6.000 TL Kredi Ödemesi Yapacak, Acil Nakit İsteyenlere Müjde... Finansbank 6.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 19.09.2021 - 12:02 19.09.2021 - 12:02 Vural Pars

QNB Finansbank 6.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapıyor. Finansbank üzerinden 6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler 24 ay vadeli ve hızlı bir şekilde kredi onayı alabilmeleri için 3 ay ertelemeli olarak Kredi kampanyalarını anında katılabilirler. 6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler 36 ay vadeli 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli Kredi seçeneklerinden bir tanesini seçerek başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi de hemen aynı gün içinde kullanabilirler. Finansbank 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda kredi alabilir onaylanan tutarı isterseniz banka şubelerine gitmeden de hesabınıza aktarabilirsiniz. 

Finansbank 6.000 TL'ye kadar kredi başvurusu hızlı bir şekilde nasıl yapılacak?

6.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisinde başvurusunda bulunmak isteyen Finansbank müşterileri bankanın mobil uygulamasına girerek buradan internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Finansbank 6.000 TL'ye kadar yapmış olduğu bu Kredi kampanyasında 36 ay vadeye kadar vehip taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak Kredi imkanı sunuyor. ayrıca banka t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak gönderirseniz bu şekilde de SMS kredi kampanyasına sizleri sokuyor. 5030 numarasını atmış olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğunu hemen göreceksiniz. 5030 numarasına mesaj attıktan sonra kredi başvurusu yaparsanız ve onay alırsanız bu Kredi kampanyasına katılmak isteyenler onaylı tutar kadar kredilerini internet bankacılığı üzerinden de alabilirsiniz. 

877

Finansbank şubelerine giderek sadece kimliğiniz ile birlikte de kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Finansbank şubelerine giderek diş ve işlemlerinden veya bireysel müşteri temsilcisi işlemlerinden kimliğiniz ile birlikte kredi başvurusu yapabilir onaylanan tutarı hemen kullanabilirsiniz.

6.000 TL'ye kadar kredi onayı almak isteyen müşteriler finansbank'ın belirlediği Kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. 6000 TL ve 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu krediler de kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilerin kredi onayı alacağı söylenmektedir. Finansbank kredi başvurusunda bulunacak olan kişinin kredi notu düşük ise maalesef kredi onayı alamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@