Qnb Finansbank Nakit Dağıtıyor, Oturduğunuz Yerden Başvuru Yapanlar ATM Üzerinden 20.000 TL Alıyor

Qnb Finansbank Nakit Dağıtıyor, Oturduğunuz Yerden Başvuru Yapanlar ATM Üzerinden 20.000 TL Alıyor. Kampanya detayları yayına girdi. İşte detaylar...

Ekonomi 24.11.2021 - 14:21 24.11.2021 - 14:21 Vural Pars

Bankalar üzerinden nakit kampanyalarını kontrol eden vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesi olan Finansbank 20.000 TL'ye kadar ATM üzerinden onay veriyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler qnb Finansbank üzerinden hem düşük faiz oranları ile kredi kullanırken hem de bu bankanın yapmış olduğu kampanyalar sayesinde acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Qnb Finansbank birden fazla yöntem ile yapacağınız başvurular ile birlikte değerlendirmeyi sizin t.c. kimlik numaranız üzerinden yapacak ve banka kredi puanınıza göre sizleri belirli bir limit ile kredi kullandıracak. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte bugünden itibaren verilen 20.000 TL kredi, kredi notu 1100 ve üzerinde olan vatandaşlara sunulacak.

Sms ile başvuru imkanı sağlanıyor

Qnb Finansbank tarafından başvuru yapacak olan kişiler için en kolay yöntemlerden bir tanesi cep telefonunuzdan mesaj atarak SMS ile kredi başvurusu yapma imkanıdır. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girdikten sonra kendi kimlik numaranızı yazabilirim ve bu mesajı 5030 numarasına gönderebilirsiniz. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacak. Cep telefonumuz ile göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı daha yüksek limitlerde de onay alabilir veya daha düşük limitlerde de kredi kullanabilirsiniz. Banka tamamen sizin kimlik numaranız üzerinden yapacağı sorgulama sonrasında Kredi sonucu belirleyecektir.

qnb-finansbank-emekli-kredisi-kampanyasina-katilmak-isteyenlere-100000-tlye-kadar-onay-verecek

Mobil uygulamadan kredi

İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler eğer mobil uygulama üzerinden onay almak istiyorsa banka hesabı olması ve internet bankacılığı şifresi kullanması gerekiyor. Qnb mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan tutar kadar kredi hemen hesaba yatacak. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için çok kolay bir şekilde başvuru yapabileceğiniz mobil uygulama üzerinden onay olan kişiler masrafsız ve gelir belgesiz olarak Kredi hesaba yatırabilecek. Qnb Finansbank ayrıca müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve banka şubeleri üzerinden de vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hızlı bir şekilde kredi onayı veren bankalardan bir tanesidir. Banka kredi kullanacak olan kişilerin Kredi notuna göre faiz oranı uyguladığı için güncel faiz oranlarını bankadan resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@