QNB Finansbank'ın güncel olarak ödediği en yüksek promosyon bu olabilir. Tek seferlik 35 bin TL'lik promosyona ek olarak, her ay 250 TL ayriyeten ödeme yapılacak. Ödemenin nasıl alınacağı da açıklamada belirtildi. İşte bankadan rekor kıran promosyon miktarı...

QNB Finansbank, şu zamana kadar yapmış olduğu sayısız promosyon ödemesi ile birlikte rekora imza atmak üzere. Bu sefer personel ve emekli promosyonları arasında en yüksek ödemelerinden birine imzasını atıyor. 35 bin TL'lik promosyon için geri sayım başladı. Peki bu ödeme kimleri kapsamakta? Detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

QNB Finansbank'tan Sürpriz Ödeme!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ve QNB Finansbank arasındaki anlaşma sonrasında 35 bin TL'lik nakit promosyon ödemesi yapılması kararlaştırıldı. Öte yandan aylık olarak ek ödeme de yapılacak. Açıklamada detaylara yer verildi:
"13 Mart 2023 tarihinde kamu ve özel bankaların katılımıyla 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi kapsamında yapılan açık arttırmalı ihalede en yüksek teklifi veren QNB Finansbank A.Ş. ile personelimize tek seferde ödenmek üzere 35.000 TL; intörn doktorlara 3 yıl boyunca aylık 250 TL olacak şekilde maaş promosyon sözleşmesi 16 Mart 2023 tarihinde imzalanmıştır.”

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Promosyon Nasıl Alınır?

Promosyon ödemesi iki farklı şekilde gerçekleşiyor. Emekli iseniz bireysel başvuru yaparak dilediğiniz bankadan promosyon ödemesi alabiliyorsunuz. Çalışansanız bağlı bulunduğunuz kurumun anlaşması doğrultusunda kurum çalışanı olduğunuz için nakit promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorsunuz.