QNB Finansbank SMS İle Başvuru Yapmak Kaydıyla, 75.000 TL 50.000 TL ve 30.000 TL Ödeme Verecek!

QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanına göre, ihtiyaç kredisinden faydalanabilecekleri yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. QNB, Finansbank, ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, kredi puanına göre, bu limitlerden yararlanacak ve acil ihtiyaçlar için hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi kullanacak. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler, 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri 50000 TL'ye kadar kredilerde 36 ay vadeli işlem yaparken, 50000 TL üzerindeki kredilerde yirmidört ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilmektedir.

Başvuru

Başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek, Buraya kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesajı: 50 30 numarasına gönderebilirsiniz. 50 30 numarası, Finansbank'ın resmi, SMS ile Kredi Servisi numarası olmaktadır. 50 30 numarasına göndermiş olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç veriyor ve onaylanan tutar kadar kredinin nekadar olduğu hakkında bilgileri mesaj ile sizlere gönderirler. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın da 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. 

Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı! Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı!

QNB Finansbank, ayrıca ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere mobil uygulama üzerinden de kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. QNB Finansbank üzerinden hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi alarak bankanın mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi imkanından faydalanabilir.