Qnb Finansbank son dakika yapmış olduğu kampanya ile birlikte acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için düşük faiz oranları ile 10 bin lira ödeyeceğini duyurdu. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler qnb Finansbank banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda bu bankadan SMS atarak veya bankanın internet sitesine girerek oturdukları yerden başvuru yapabilecek. Qnb Finansbank yapmış olduğu son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde onay veriyor. 

10.000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak toplamda 36 ay vadeye kadar Bu bankanın vermiş olduğu en düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

Banka Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte aralık ayı sonuna kadar başvuru yapacak olan kişilere düşük faiz oranları ile 10.000 TL ödeme yapacağını duyurdu. 

qnb-finansbank-emekli-kredisi-kampanyasina-katilmak-isteyenlere-100000-tlye-kadar-onay-verecek-1

Qnb Finansbank üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapmak ve 5 dakika içerisinde Kredi sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız sms ile başvuru yaparak hemen Bu banka üzerinden ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Her bankada olduğu gibi qnb Finansbank ta 5030 numarasına kimlik numaranızı göndererek başvuru yapma imkanı sizlere sunacak ve kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere ne kadar onay verdiğini gösterecek. 

5030 numarasını atılan mesaj sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek düşük faizli 10.000 TL 36 ay vadeli Kredi kullanabilecek. Banka hesabı olan kişiler ise sms ile onay aldıktan sonra şubelere gitmeden internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde Kredi kullanabilecek. Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara ayrıca müşteri hizmetleri numarası üzerinden de işlem yapıyor. Bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da kredi başvurusu yapabilir ve yapmış olduğunuz başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.