QNB Finansbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, ING, Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi ile Borçlarınızdan Anında Kurtulun

Bankalardan borç kapatma kredi müjdesi! Borçlu vatandaşlara QNB Finansbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, ING, Vakıfbank'tan nefes aldıracak kredi. Kefil yok şart yok. Anında kredi hesabınızda. Detaylar.

Genel 28.06.2021 - 20:22 28.06.2021 - 20:24 Orhan Yener

Peş peşe duyuruldu! Borcu olan vatandaşlara müjde geldi. QNB Finansbank, ING Bank, Ziraat Bankası, Vakıfbank borç kapatma kredisi ayrıntıları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Borç kapatma kredisi sayesinde borçlarınızdan kurtulabileceksiniz. Aynı zamanda bütün borçlarınızı tek bir çatı altında bir araya getirebilirsiniz. Daha önce farklı faiz oranlarıyla veya o gün ki vade farkı ile çektiğiniz kredileri şuan bulunan imkanlar içerisinde tek bir banka altında toplayabilirsiniz. Bankalardan borç kapatma kredisinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Bankalardan peş peşe borç kapatma müjdesi! QNB Finansbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, ING, Vakıfbank yeni borç kapatma kredilerini duyurdular. Daha önceki dönemlerde 60 ay olan vadeler 2021 yılından itibaren en fazla 36 ay olarak belirlenmiştir. Bu kredinin genel kullanım olarak diğer isimleri ise "borç transferi" ve "borç birleştirme" kredisi olarak bilinmektedir. Değişik bankalarda çeşitli kredi ve kart borçları bulunanlar, bu borçlarını istekleri dahilinde tek bir banka altında toplayabilecekler. Borç kapatma kredisi sunan bankalar sayesinde farklı bankalarda bulunan mevcut borçlarınızı tek bir bankada bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede, işlem fazlalığından dolayı zaman kaybı yaşamak zorunda kalmıyorsunuz. Borç kapatma kredisi sunan bankaların sağladığı bir diğer avantaj da faiz oranlarıyla kredilerinizi tekrar yapılandırma yapabilmenizdir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

kredi2

Borç kapatma kredisi sunan bankalar sayesinde farklı bankalarda bulunan mevcut borçlarınızı tek bir banka altında bir araya getirebilirsiniz. Bu sayede, işlem fazlalığı sebebiyle zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilmiş oluyor. Borç kapatma kredisi veren bankaların sağladığı diğer avantajlardan biri de düşük faiz oranlarıyla kredilerinizi tekrar yapılandırma yapabilmenizdir. Bu bankalar farklı bankalarda bulunan borçları kapatarak kendilerine tek bir banka altında olacak şekilde kredi fırsatı sunmaktadır. Peki Borç Kapatma Kredisi veren bankalar hangileri?

- Akbank
- Vakıfbank
- İNG Bank
- Ziraat Bankası
- QNB Finansbank

Borç Kapatma Transfer Kredisinin Koşulları

Borç kapatma kredisi için başvuru gerçekleştirildiğinde sürecin işleyebilmesi adına başka bankada bulunan borçlar göz önünde bulundurulmaz ve güncel kredi notu değeriniz sorgulanır. Eğer kredi notunuz risksiz bölgede ise ve gelir durumunuz bütün borçların taksitlerini ödeyebilecek düzeydeyse işlemler başlatılır.

Borç Kapatma Kredisini Kimler Kullanabilir?

Farklı bankalarda bulunan borçların tek bir bankaya toplanma işleminin başvurusu günümüzde yalnızca banka şubeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. İnternet veya cep telefonu üzerinden başvuru yapılmamaktadır. Bu sebeple başvuru yapmak istediğiniz bankayı belirledikten sonra başvuru yapmak için bankanın bireysel iseniz bireysel müşteri departmanına esnaf iseniz ticari ya da KOBİ müşteriler departmanına bizzat giderek başvuru yapmanız gerekmektedir.

Başvuruda bulunulduğu zaman banka çalışanı sizin diğer bankalara olan borçlarınızı kendi ekranında görüntüleyecektir. Eğer koşullara uygunsanız yapılan işlem sonrasında aylık ödeme miktarı size beyan edilir. Kabul ettiğiniz taktirde karşı bankalara olan borçlarınızı EFT işlemi ile öder. Ödeme gerçekleştirildikten sonra borçlu olduğunuz bankayı arayarak durumu beyan etmeniz gerekmektedir. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@