30.000 TL'ye tüm banka borçlarını kapatan transfer kredisi başladı. 30 bin TL'ye kadar olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı transfer kredisi olarak kapatabilirsiniz. 30.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır, 30.000 TL borç kapatma kredisi alabilmeniz için şartlar nelerdir, sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri borç kapatma olarak da alabilmektedirler. Özellikle diğer bankada olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı dan sıkıldıysanız bu verilen bankalar üzerinden yapacağınız kredi başvurusu ile birlikte hızlı bir şekilde onay olabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra tüm banka borçlarınız kapatılacak ve tek bir yere ödeme yapacaksınız özellikle kredi kartı borçları için bu kredi kampanyası oldukça tercih edilmektedir. Şimdi sizlere 30 bin TL'ye kadar kredi alacağımız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

QNB Finansbank 30.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı borcu olan müşteriler 30 bin TL'ye kadar limitli borç kapatma kredisini QNB Finansbank'tan kullanabilir. Eğer borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız, bankaya giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankadan bir kredi kullandıysanız sizlere özel olarak verilen faiz oranları ile bir daha yüksek limitler de borç kapatma kredisi kullanmanız mümkündür. Borç kapatma kredilerinde güncel olan borçlar kapatılır. Daha önceden icralık ve avukatlık olduysanız bu borçları kapatamazsınız. Ayrıca Kara listede olduğunuz için de kredi onayı olamazsınız. 30.000 TL borç kapatma kredisi 36 ay vade yapılmaktadır.

qnb-finansbank-ve-2-bankadan-30000-tl-borc-kapatmak-icin-hesaplariniza-nakit-odemeler-yapilacak-

Akbank 30.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden de 30 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabiliyorsunuz. Size en yakın Akbank şubesine gittiğinizde banka faizleri ne kadar onay vereceğini söyleyecektir. Kredi sonucu onaylanan kişilerin diğer bankada olan kredi kartı ve kredi borçları kapatılır. Konut kredisi ve taşıt kredisi gibi yüksek limitli krediler, maalesef bu bankadan kapatılmıyor. Sadece ihtiyaç kredisi olarak kredilerden kapatma yapabilirsiniz. Akbank şubelerine gidebilir. Akbank'ın resmi internet sitesinden kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Banka sizin kredi notunuza göre de faiz oranı uygular.

akbank-yeni-musterilerine-30-bin-tl-odeme-veriyor-akbanktan-herkese-dusuk-faizli-nakit-firsati1

Vakıfbank 30.000 TL borç transferi kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Devlet bankası olan Vakıfbank devlet destekli olarak müşterilere borç kapatma kredisi veriyor. Çalışan emekli olan devlet memuru ve esnaf olan herkes ile birlikte Çiftçi olan kişilere kredi başvurusu yaptırmaktadırlar. Özellikle kredi kartı borçlarınız yüzünden sıkıntı yaşıyorsanız ve banka kredi geçmişinizi bozmak istemiyorsanız Vakıfbank üzerinden alacağınız 30.000 TL kredi ile birlikte hemen tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi olarak verilen bu borç transfer kredilerinde ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilir. Toplamda da 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredi ödemelerinde de banka sizleri avantaj sağlayacaktır. Kredi ödemelerinizi kendinize göre belirleyebilir artan veya azalan kredi faiz ödemeleri ile birlikte işlem yapabilirsiniz.