QNB Finansbank ve 2 Bankadan Duyuru! Ay Sonuna Kadar ATM'den 50.000 TL Ödeme Alın!

QNB Finansbank Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada 50000 TL'ye kadar nakit ödemesi olabileceğinizin haberi verildi. QNB Finansbank Denizbank ve Akbank, hesabı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu ödemelere, isterlerse banka şubelerine gitmeden internet üzerinden de alabilmektedir.

3 banka üzerinden başlatılan yeni kampanya ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankalar üzerinden kredi ödemeleri, istedikleri zaman verilmektedir.

Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar almış oldukları kredi onayında geri ödemesini 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak ve düşük faiz oranlarından yararlanarak kullanabilirler. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak bankaların kredi politikalarına uygun bir müşteri olup olmadığınızı bilmeniz gerekiyor. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar, banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. 

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Banka müşterisi olan kişiler, ayrıca internet bankacılığını kullanarak kredi alabilmektedir. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Sms ile QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 

Akbank ve Denizbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise sms atmadan hemen internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapılacak olan işlemlerde paket kredi ödemelerinden faydalanabilmeleri için internet bankacılığı şifresi almaları gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması veya Denizbank, mobil uygulaması üzerinden 7 24 yapacağınız tüm kredi başvurularında 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi hızlı birşekilde alabilirsiniz.