QNB Finansbank'ın yeni müşterileri 50.000 TL ihtiyaç kredisi alabilecek. 50 Bin TL İhtiyaç kredisi için gerekli başvuru şartları nelerdir? Haberimizde tüm detaylar açıklandı.

QNB Finansbank'ın yeni müşterileri 50.000 TL ihtiyaç kredisi alabilecek. 50 Bin TL İhtiyaç kredisi için gerekli başvuru şartları nelerdir? Haberimizde tüm detaylar açıklandı.

QNB Finansbank Son Dönemde Yaptığı Kampanyalarla Adından Söz Ettiriyor

QNB Finansbank kampanyaları ile sürekli olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Türkiye'nin halka açılan ilk özel sektör bankası olan QNB Finansbank, kurulduğu 1987 yılından bu yana ülkemizin yurtdışındaki temsilciliğini yapmaktadır. Enpara.com'u da kuran banka, 2016 yılında Katarlı işletme tarafından satın alındı. 

Son dönemde QNB Finansbank, yeni müşteriler için düşük faizli ihtiyaç kredisi, KOBİ'lere faizsiz kredi ve emeklilik promosyonları kampanyalarını sıkça gördüğümüz bir banka olup, vatandaşların her zaman yanında olmaya gayret ediyor. Peki 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi şartları nelerdir?

QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilere Kredi Fırsatı Sunuluyor

QNB Finansbank'ın ilk müşterisi olacak müşteri adaylarına sunduğu en dikkat çekici kampanya 50.000 TL'lik düşük faizli ihtiyaç kredisidir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları ve bilgileri aşağıdaki gibidir:

Yeni müşteriler, maksimum 50.000 TL kredi ile 1 ila 24 ay arasında geçerli bir vade seçeneğine sahiptir.

Programdan faydalanmak için görüntülü görüşme müşterisi olmanız gerekmektedir.

Enpara müşterileri QNB Finansbank internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir.

Banka, bu kampanyaya ek olarak çeşitli paketler de sunmuştur ve bu paketler aşağıdaki gibidir:

Yeni müşteriler için 24 ay vadeli 50.000 TL kredide yüzde 1,39 faiz oranı.

İhtiyaç Kredisi Kampanyası son bir yılda kredi kullanmamış QNB Finansbank müşterileri için geçerlidir.

Borç Transfer Kredisi, borçlarınızı bankalar arasında taşıyarak alabileceğiniz QNB Finansbank kredisidir.

QNB Finansbank, kamu çalışanlarına 3 ay vadeli düşük faizli kredi imkanı sunmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracı

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplamaları kampanya koşullarına, müşterinin başvuru puanına ve kredi geçmişine göre değişmektedir. Bununla birlikte QNB Finansbank, devam eden kampanyalar için aşağıdaki faiz oranlarını uygulamıştır:

Aylık Taksit Tutarı: 2.565,60 TL

Tam Ödenen Tutar: 61.574,44 TL

Her Ay Faiz Ücreti: %1,39

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız. Her şeyden önce, banka ile iş birliğinize uygun davranmanız gerekir. Henüz müşteri değilseniz mutlaka görüntülü görüşme yaparak müşteri olmalısınız. Ayrıca, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

0850 220 8 573 ve 0216 522 4 616 Alo Kredi hattını arayarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 İnternet Şubesi'nden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Mobil üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvurular QNB Finansbank şubelerinden de yapılabilmektedir.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Vereceğini Açıkladı

QNB Finansbank faizsiz kredi fırsatlarını açıkladı. Finansbank'ın kredi duyurusu en son yapılan araştırmalar arasında şüphesiz öne çıkıyor. 20.000 TL olacağı tahmin edilen kredi, çeşitli faiz ödeme seçenekleriyle de karşımıza çıkıyor. Kredi ödeme planı basit ödeme seçenekleri ile sunulduğu için çok daha rahat bir şekilde kredi çekebileceksiniz.

QNB Finansbank’ın Sunduğu Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Nakit talepleri günlük hayatımızda daha büyük bir rol oynamaktadır. Halkın mevcut durumunun sıkıntılı olduğu doğru, özellikle de enflasyon söz konusu olduğunda bu yadırganamaz bir gerçek. Finansbank, kullanıcılarına faizsiz kredi kullanımı konusunda seçenekler sunabilmek için bu hususları dikkate alarak önemli destek paketlerini bünyesine katmıştır. Son olarak banka, daha önce açıklanan krediler beklentilerin altında kalınca yeni bir kampanya kredisi daha başlattı. En az 10.000 TL ile başlayan kampanyanın 20.000 TL üst sınırı olacağı belirtildi.