QNB Finansbank yeni kampanyası rekor kırıyor! Rekor faizli vadeli mevduat hesabı!

QNB Finansbank, mevduat hesabı için başvuruda bulunan müşterilerine yüzde 8,50 “Tanışma Faizi” uygulamasıyla iftihar ediyor. İşte, QNB Finansbank’ın “QNB Finansbank güvencesiyle birikimlerinize değer katın” mottosuyla kamuoyuna sunduğu vadeli mevduat hesa

Ekonomi 30.04.2021 - 00:16 04.05.2021 - 04:18 İlan35

QNB Finansbank, birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere yüzde 8,50 faiz oranı uygulayarak dikkat çekti. Banka, piyasadaki en yüksek faiz oranı veren bankalar arasında zirve listede yer alıyor. Peki, QNB Finansbank’ın vadeli mevduat hesabının özellikleri nelerdir. İşte ayrıntılar...

QNB Finansbank’tan yüzde 8,50 Tanışma Faizi!

QNB Finansbank, piyasanın en yüksek faiz oranlarına sahip olan bankalardan biri olarak vadeli mevduat hesabı duyurmakla iftihar ediyor. Yüzde 8,50’a varan faiz oranından yararlanması oldukça kolay olduğu bilinen bankaya gerek dijital platformlar üzerinden gerek de fiziki şubelerden vadeli mevduat hesabını hızlı ve kolay şekilde açabilirsiniz. Bankalar arasında en yüksek faiz oranlarına sahip olan QNB Finansbank’ın vadeli mevduat hesabına başvuru nasıl yapılır?

QNB Finansbank vadeli mevduat hesabının genel özellikleri nelerdir?

QNB Finansbank’ın avantajlı vadeli mevduat hesabının özellikleri şu maddelerde özetlenebilir:

Yüzde 8.50 tanışma faiz oranı,

Avantajlı faiz oranlarıyla risksiz getiri,

Uzun vadeli mevduat yatırımlarınızda stopaj avantajı,

Bireysel müşteri temsilcisi ile doğrudan getiri ve hesap takibi yapma imkânı,

1 ila 1100 gün arasında dilediğiniz vadede hesap açma olanağı,

Vade sonunda aynı vade süresi ve güncel faiz oranlarıyla otomatik vade yenilemesi olanağı sunuyor.

QNB Finansbank’tan vadeli mevduat hesabınızı anında açın!

QNB Finansbank, “Birikimlerinizi Vadeli Hesapta değerlendirerek, güvenli ve sabit faiz ile kazancınızı artırın” sloganıyla birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyen müşterilerini bankanın tanışma platformlarına davet ediyor. Müşteriler, bankanın gerek fiziki şubelerine gerek de çevrimiçi platformlarında işlemlerini kolayca yapabiliyor. Banka, Vadeli/Vadesiz TL, Döviz ve hatta altın hesaplarını şube gelmeden de açabilme olanağı sağlıyor.

QNB Finansbank’la birikimlerinize değer katın!

En uygun faiz oranlarına sahip olan bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, “yüzde 8,50'e varan avantajlı faiz oranları ve QNB Finansbank güvencesiyle birikimlerinize değer katın!” sloganıyla müşterilerini bankanın platformlarına davet ediyor.

QNB Finansbank’tan vadeli mevduat hesabı açabilmek için resmî çalışma günlerinde EFT sistemi veya ATM aracılığıyla QNB Finansbank hesabına para aktarılması gerekiyor. Bankanın müşterisiyseniz ve mevduat hesabınıza ek mevduat eklemek istiyorsanız, bankada bulunan mevcut mevduatınıza da nakit ekleyerek paranızı yüzde 8,50 faiz oranında oldukça kolay şekilde değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank yüzde 8,50 faizli vadeli mevduat hesabı nasıl açılır?

QNB Finansbank yüzde 8,50 faiz oranlı vadeli mevduat hesabınızı ister www.qnbfinansbank.com internet adresinden ister QNB Finansbank mobil uygulamasından ister 0 850 222 09 00 numarasını 7/24 arayarak da hızlı ve kolay bir şekilde açabilirsiniz. Banka, henüz müşterisi olmayanların hesabını da anında aynı platformlar üzerinden açmakla iftihar ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@