QNB Finansbank’ta Hesabınız Varsa, 3 Gün İçinde İşlem Yapmanız Yeterli!

QNB Finansbank aracılığı ile yapılan son duyuru ile beraber nakit olarak ödenecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için üç gün içerisinde işlem yapmaları gerektiği gibi bir duyuru gerçekleştirildi. Buna göre üç gün içerisinde işlem yaparsanız, 35.000 TL tutarındaki kredi ödemesi banka hesaplarına hemen aktarılacaktır. Bu durumda Finansbank üzerinden yapı bankanın kredi şartlarına uygun olan banka müşterileri, birkaç dakika içerisinde hemen kredi imkanlarından faydalanabileceklerdir. Kredi politikalarından faydalanabilmek adına ise burada müşterilerin gerçekleştirmesi gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Özellikle kredi notu bu konuda önemli bir kıstastır.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Banka, müşterilerinin kredi notlarını yüksek olması sonrasında ise yalnızca piyasadaki en uygun faiz oranlarının uygulanacağını açıklamakla kalmayıp aynı zamanda 35.000 TL tutarındaki kredinin geri ödeme imkanları için 36 ay varan taksit seçenekleri de uygulanacak şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. Üstelik bu iki önemli duyuru onun yanında isteyen banka müşterisi, kredi geri ödeme koşullarını 90 gün olarak yani üç aylık erteleme sürecinde de ödemeye başlayabileceklerdir.

QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan bu geri ödeme seçeneklerinin yanında bir de başvuru süreçlerini diğer bankalara kıyasla çok daha hızlı ve kolay olmasa, bu bankanın üç gün içerisinde hemen sizlerin işlem yapmanızı gerektirmektedir. 35.000 TL’ye varan seçeneklerdeki kredileri hemen kullanabilmek istiyorsanız o halde banka başvuru işlemleri için SMS gönderebilir, banka şubelerine başvurabilir ya da internet bankacılığı ile beraber mobil uygulama üzerinden başvuru adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak bu bankanın bu ay yaptığı kredi kampanyasına katılabilirsiniz.