Hem özel hem devlet bankaları çeşitli kredi kampanyaları ile vatandaşı ekonomik olarak bir nebze olsun rahatlatmak için uğraşıyor. Devlet bankalarının yanı sıra özel bankalardan da çeşit çeşit kredi paketleri ve kampanyalar gelmeye devam ediyor. Son dönemde özel bankaların en popüler olup tercih edileni QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank yüzde 0,98 faiz oranıyla bireysel kredi verdiğini duyurdu. QNB Finansbank başvuran herkese düşük faiz oranıyla 10 bin TL kredi veriyor.Finansbank kredi başvur.

Hem özel hem devlet bankaları çeşitli kredi kampanyaları ile vatandaşı ekonomik olarak bir nebze olsun rahatlatmak için uğraşıyor. Devlet bankalarının yanı sıra özel bankalardan da çeşit çeşit kredi paketleri ve kampanyalar gelmeye devam ediyor. Son dönemde özel bankaların en popüler olup tercih edileni QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank yüzde 0,98 faiz oranıyla bireysel kredi verdiğini duyurdu. QNB Finansbank başvuran herkese düşük faiz oranıyla 10 bin TL kredi veriyor. Finansbank kredi başvur.

Özel bankalar arasında son dönemde popülerlik kazanan bankalardan biri QNB Finansbank oldu. Gerek yaptığı kampanyalar ile gerekse yaptığı yeniliklerle vatandaşın ilgisini çekmeyi başarıyor. Vatandaşın ilgisini çeken ve vatandaşları kendi müşteri yapan Finansbank'tan kaçırılmayacak bir kredi haberi geldi. QNB Finansbank acil nakit ihtiyacı duyan müşterileri için yeni yıldan önce bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Kampanya kapsamında nakit ihtiyacı duyanlar 10 bin TL tutarındaki bireysek krediden yararlanabilecekler. Aylık uygun taksit oranları ile verilen krediler sonucunda müşterilerin bankaya koşarak gideceği kampanyanın detayları açıklandı.

Ekran Resmi 2022-12-19 20.44.24

QNB Finansbank'tan %0,98 Faizli Bireysel Kredi Müjdesi!

QNB Finansbank her geçen gün yeni kampanya ve cazip tekliflerle müşterisinin karşısına gelmeye devam ediyor. Yaptığı kampanyalar ile müşterisinin karşısına çıkan Finansbank, müşterilerinin ekonomik açıdan zorlandığı bu günlerde yanında olmaya devam ediyor. Finansbnak ihtiyaç kredileri kampanyasına bir yenisini daha ekledi. Bireysel kredi kampanyasına bir yenisini daha ekleyen QNB Finansbank, uygun taksit imkanı ile bireysel ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Resmi internet sitesi aracılığıyla bireysel ihtiyaç kredi kampanyasına dair detayları da açıklayan QNB Finansbank hem müşterilerinin hem de müşterisi olmayan vatandaşların ilgisini çekmeyi başardı.

2023 yılından hemen önce nakit ihtiyacı olan vatandaşların da dertlerine deva olacak QNB Finansbank kredi kampanyası teklifi ile başvuran herkese düşük faiz oranıyla kredi verdiğini duyurdu. QNB Finansbank hem diğer bankalara kıyasla hem de kendi hali hazırda olan kredi paketlerine oranla çok daha düşük oranda bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Finansbank başvuran herkese vereceği bireysel ihtiyaç kredisinde yüzde 0,98 faiz oranı uygulayacağını açıkladı.

Yüzde 0,98 faiz oranı ile vereceği bireysel ihtiyaç kredisinde QNB Finansbank, ödeme konusunda da müşterilerine büyük rahatlık sağlayacak. Müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılayacağını büyük bir mutlulukla duyuran banka, 10 bin liradan başlayan ihtiyaç kredisi imkanı da sunuyor. Avatantajlarla dolu olan Finansbank, bireysel ihtiyaç kredisi hakkında tüm katılım koşulları yine kendi resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. QNB Finansbank başvuran herkese düşük faizle bireysel ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu. Finansbank kredisinin şartları ne, nasıl başvurulur ve kimler başvurabilir birlikte haberimizin devamında bakalım.

Ekran Resmi 2022-12-19 20.44.31

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Başvuran Herkes 10 bin TL Krediyi Kullanabiliyor

QNB Finansbank tarafından müşterilerine sunulan bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası internet sitesi üzerinden de duyuruldu ve kampanyanın detayları paylaşıldı. Kampanyanın detaylarının paylaşılması ile kredi kampanyasına daha şimdiden yoğun ilgi gösterildi. QNB Finansbank nakit ihtiyacı olan vatandaşlara Trendyol ile iş birliği yaparak %0,98 faiz oranıyla bireysel kredi veriyor. QNB Finansbank Trendyol üzerinden bireysel krediye başvuran kişilere 0,98 faiz faiz oranı imkanıyla 10 bin TL kredi veriyor.

Finansbank kredisine başvurmak için;

Trendyol uygulamasına telefonu ya da diğer akıllı cihazlarınızdan birine indirmeniz gerekiyor. Akıllı cihazınıza indirmiş olduğunuz Trendyol uygulamasından "hesabım" kısmına gelin. Hesabım kısmına geldikten sonra "hizmetlerimizi keşfet" kısmında ilk sırada olan "ihtiyaç kredisi" yazan yazıya tıklayın. İhtiyaç kredisine tıkladıktan sonra karşısınıza diğer bankaların ve Trendyol'un müşterilerine özel hazırladığı kredi paketlerini görüyorsunuz. 12 ay vade imkanı ile 10 bin TL kredi için hangi banka ne kadar faiz oranı veriyor görebilirsiniz.

QNB Finansbank %0,98 faiz oranıyla en avantajlı bireysel kredi olarak yer alıyor. Finansbank 10 bin TL ihtiyaç kredisini 12 ay boyunca aylık 898,39 TL taksit oranıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Bu sayede düşük faiz imkanıyla aldığınız 10 bin TL krediyi 10,833,27 TL olarak bankaya 1 yılın sonunda geri ödüyorsunuz.