QNB Finansbank'tan 2 Yıl Geri Ödemesiz 100.000 TL Kredi Fırsatı! Başvuru Patlaması Yaşanıyor

QNB Finansbank yeni kredi kampanyasını resmen duyurdu! 2 yıl geri ödeme yok, üstelik düşük faizle tam 100.000 TL'ye kadar anında kredi kullanılıyor. Başvurular da adeta patlama yaşanıyor!

Ekonomi 14.08.2021 - 13:19 14.08.2021 - 13:19 Orhan Yener

QNB Finansbank'tan vatandaşa müjde gibi kredi açıklaması geldi! Son dönemde ülkemizde peş peşe yaşanan felaketler ve devam eden Koronavirüs pandemi süreci nedeniyle ekonomik zorluklar da hayli artarken QNB Finansbank'tan ilaç gibi kredi paketi hayata geçirildi. QNB Finansbank, 2 yıl geri ödemesiz düşük faizli 100.000 TL üst limitli yeni kredi paketlerini duyurdu. Bilindiği üzere Kovid-19 nedeniyle artan vaka ve ölüm sayıları ile tedbirlerin geri geleceği beklentisi yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Bu süreçte emekli, öğrenci, genç, yaşlı, esnaf vb. toplumun neredeyse tüm kesimi büyük ekonomik zorluklarla karşı karşıya kaldı ve halen de kalmaya devam ediyor. Günden güne pahalılaşan hayat şartlarında acil, nefes olacak kredi paketleri de bir hayli revaçta. Şimdi, son olarak QNB Finansbank'tan 2 yıl geri ödemesiz 100.000 TL üst limitli düşük faizli kredi müjdesi vatandaşa destek olacak.

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamayla; belirli koşulları taşımaları halinde tüm banka müşterilerine 2 yıl geri ödemesiz, düşük faizle, tam 100 bin TL'ye kadar finansman desteği sağlanacağı belirtildi. Yapılan açıklama sonrası QNB Finansbank şubelerine başvuru akını gerçekleşti. Peki QNB Finansbank'ın duyurduğu yeni kredi müjdesinden kimler, nasıl yararlanabilir? Kredi başvuru şartları nelerdir? 2 yıl geri ödemesiz kredide faiz oranları ne kadar? 

k56

QNB FİNANSBANK'TAN TÜM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ KREDİ

QNB Finansbank, zorlu pandemi sürecinde vatandaşlar için sunduğu düşük faizli, 2 yıl geri ödemesiz borç transfer kredisi ile tam 100.000 TL'ye kadar borçlarınızı tek kalemde toplama ve ödeme imkanı sunuyor. 100.000 TL üst limitli bu kredi paketi ile birlikte tüm borçlarınızı tek seferde, QNB'den yapacağınız kredi başvurusu ile ödeyebileceksiniz. Ardından da 2 yıl sonra geri ödemeye başlayacağınız düşük faizli kredi ile borçlarınızı tek elde, yani QNB'de toplamış olacaksınız.

QNB Finansbank'ın 2 yıl geri ödemesiz yeni kredilerinden sadece bireysel banka müşterileri değil kurumsal/tüzel kişi müşterileri de yararlanabilecek. Bireysel QNB müşterileri, söz konusu krediden yüzde 1,49'dan başlayan faiz oranlarıyla, 2 yıl ödemesiz, 48 aya kadar vade seçeneğiyle yararlanabilecek. 

Diğer taraftan Pandemi şartları nedeniyle cirosu düşen, nakit akışı bozulan ve kendini idame ettirmekte zorlanan kurumsal müşteriler de 2 yıl geri ödemesiz kredi paketinden yararlanabilecek. QNB Finansbank 2 yıl geri ödemesiz borç transfer kredisi ile kurumsal banka müşterileri de kısa vadeli borçlarını öteleme imkanına kavuşarak pandeminin yaralarını bir nebze de olsa sarabilecek. Kurumsal müşteriler için QNB kredi faiz oranları %1,56'dan başlayacak. Üstelik 2 yıl geri ödemesiz dönem ve 60 aya kadar vade seçeneği de sunulacak.

135-faizli-kredi-maksimum-10-saniyede-hesaba-yatiyor-ing-bank-dusuk-faizli-kredi-basvurusu-3

BAŞVURULAR BAŞLADI! TALEP PATLAMASI YAŞANIYOR

QNB Finansbank 2 yıl geri ödemesiz, 100.000 TL üst limitli kredi paketleri için başvurular başladı. QNB Finansbank Mobil uygulaması, İnternet Bankacılığı ve QNB Finansbank şubelerinden anında başvuru yapılabiliyor. QNB Finansbank'ın yaptığı duyurunun ardından şubelerde söz konusu kredi için adeta talep patlaması yaşanıyor.  Vatandaşlar, zorlu pandemi günlerinde borçlarını kapatabilecekleri ve tek elde toplayabilecekleri QNB Kredileri için başvurularını ileterek sonuca ulaşmayı amaçlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@