QNB Finansbank'tan 20.000 TL faizsiz kredi atağı! Söz vermeniz yetiyor, kefilsiz, şartsız, evraksız anında ödeniyor!

Faizsiz kredi imkanı bekleyenlere müjdeli haber Finansbank'tan geldi. QNB Finansbank Yeni Kredi kampanyasına akşam saatlerinde açıkladı. Üstelik kefil yok şart yok sadece söz vermeniz yetiyor.

Ekonomi 03.10.2021 - 18:07 03.10.2021 - 18:07 Volkan Arık

QNB Finansbank, “Sözüne Bedava Kredi” başlığı ile faizsiz kredi kampanyasını bu akşam saatlerinde duyurdu. Acil nakit para ihtiyacı olan milyonlarca kişiye ilaç gibi gelecek olan Kredi de üst limit 20.000 TL olarak açıklandı. Özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan kredi kampanyası kefilsiz şartsız ve evraksız olarak sunuluyor. Sadece söz vermeniz anında kredi kullanmanız için yeterli oluyor. Finansbank'ın yeni Kredi kampanyasında vade ise 12 ay olarak sağlanıyor. Finansbank yeni kredi kampanyası faizsiz kredi seçenekleri ve detaylar haberimizde…

Son dönemlerde müşterilerine sunduğu kampanyalı krediler ile adından söz ettirmeyi Başaran Finansbank, bugün akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile yeni bir kredi paketini daha duyurdu. Finansbank'a yeni kampanyası faizsiz kredi olarak verilecek ve vatandaşlardan evrak kefili ya da herhangi bir belge istenmeyecek. Faizsiz kredi kampanyası ile 20.000 TL üst limitli acil nakit para sunan QNB Finansbank, özellikle salgın döneminde nakit para sıkıntısı yaşayan KOBİ’lere yönelik sözüne bedava kredi kampanyası ile dikkat çekiyor. Finansbank'ın yeni Kredi kampanyasının detayları da açıklandı. Finansbank faizsiz kredi özellikleri ve başvuru koşulları haberimizde...

qnb-finansbanktan-20000-tl-faizsiz-kredi-atagi-soz-vermeniz-yetiyor-kefilsiz-sartsiz-evraksiz-an-3

SIFIR FAİZLİ 20.000 TL HIZLI NAKİT PARA

QNB Finansbank’tan Yapılan resmi açıklamaya göre sözüne bedava kredi kampanyası kapsamında 20 bin liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza 12 ay taksitle hızlı Kredi sağlanıyor. Özellikle koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde nakit finansman güçlüğü çeken kobi'ler için başlatılan Bu kampanyadan Cirosu 8 milyon TL'ye kadar olan KOBİ’ler faydalanabiliyor. QNB Finansbank KOBİ Bankacılığı Direktörü Burak Bayhan, Faizsiz kredi kampanyasına ilişkin yaptığı açıklamada salgından olumsuz etkilenen hobilerin işe devam kredilerine ek olarak dijital köprü çözümleri sunduklarını dile getirdi.

qnb-finansbanktan-20000-tl-faizsiz-kredi-atagi-soz-vermeniz-yetiyor-kefilsiz-sartsiz-evraksiz-an-1

BEDAVA KREDİ KAMPANYASINDA MASRAF YOK

QNB Finansbank KOBİ Bankacılığı Direktörü Burak Bayhan, açıklamasının devamında ise sözüne bedava kredi kampanyasında aynı zamanda masraf olmadığını dosya masrafı olmadan vatandaşların Kredi imkanından faydalanabileceğini söyledi. KOBİ’lere zorlu salgın koşullarında faizsiz finansman desteği sağladıklarını belirten Bayhan, kredi koşullarının KOBİ ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeniden düzenlendiğini ifade etti. Finansbank'ın kredi kampanyası sadece online başvurular için geçerli. KOBİ’lerin başvuru yapmak için şubeye gitmesi ya da herhangi bir evrak teslim etmesi gerekmiyor. Finansbank müşterisi olsun olmasın internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak isteyenlerin talepleri kabul ediliyor. 20.000 lira üst limitli olarak sağlanan krediye başvuru yapanlar gerekli koşulları taşımaları halinde hemen acil nakit para ihtiyacını giderebilirsin. Finansbank, faizsiz kredi kampanyasında kefili ya da şart da istemiyor. Bankanın tek şartı ödeme sözü vermek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@