QNB Finansbank'tan 3 ay ertelemeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı, Son Dakika kampanyası duyuruldu

QNB Finansbank'tan 3 ay ertelemeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı, Son Dakika kampanyası duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 17.08.2021 - 18:55 17.08.2021 - 18:55 Vural Pars

QNB Finansbank'tan 3 ay ertelemeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yapabilir ve hızlı bir şekilde onaylanan kredinizi aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz. Finansbank daha önce 50.000 TL'ye kadar verdiği bu krediler de şimdilerde 100.000 TL işlem yapıyor. Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yaparak hemen ihtiyacınız olan parayı alabiliyorsunuz. QNB Finansbank üzerinden 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin bazı şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini alabileceklerini söylemek istiyoruz.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu 100.000 TL olarak yeni bir kampanya olarak güncellenmiştir. Sizlerde eğer 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank bu krediyi müşterilerine bazı şartlar dahilinde vermektedir. Kredi notunuzun uygun olması durumunda banka üzerinden hızlı bir şekilde onay alabiliyorsunuz. Bunun için kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor.

Diğer bankalarda ödemekte olduğunuz kredi veya kredi kartı varsa bu ürünlerin de düzenli ödenmiş olması şartı vardır. Düzenli ödediğiniz kartlar dahilinde oluşacak kredi puanınız sizin kredi almanız için çok önemli bir etkendir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler birden fazla yöntem ile 100.000 TL için işlem yapabilir. Şimdi sizlere şartlara uygun olmanız durumunda nasıl kredi başvurusu yapacağınızdan bahsedelim.

QNB Finansbank 100.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Pandemi döneminde özellikle banka şubelerine gidemeyen müşterilere bankalar artık uzaktan başvuru yaptırarak kredi imkanı sağlamaktadır. Sizlerde eğer bankalara gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız belirli şartlara uygun olmanız durumunda kredinizi anında kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasını mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. 5 dakika içerisinde size ne kadar kredi onayı geleceğini banka söyleyecektir. Kredi onayı alan kişiler en yakın banka şubesinden bu krediyi kullanabilir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifresi alarak kredi başvurunuzu internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden yapabiliyorsunuz.

qnb-finansbanktan-3-ay-ertelemeli-100000-tl-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-basladi-son-dakika-kampan

İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız 100 bin TL'ye kadar kredi başvurularında banka kredi onayı alan kişilerin hesaplarına onaylanan tutar kadar kredileri 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak gönderecektir. Sizler de hafta sonu dahil Finansbank üzerinden bu şekilde kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@