QNB Finansbank yaptığı bu kredi kampanyası duyurusu ile rekor başvuru bekliyorlar. Günümüzde pek çok insan farklı ihtiyaçlardan dolayı bankalara kredi almak için başvuruda bulunmaktadır. Bu başvuruların içeriği kişinin gereksinimine bağlı olarak çeşitlilik arz edebilir. Gerek kredinin türü gerekse de kredinin tutarı olarak her insanın ihtiyacı olan kredi çeşidi farklıdır. Ancak kredi almak için başvuru yapacakların insanların ortak isteği, alınan kredinin hemen ödenmemeye başlanmamasıdır. Çünkü alınan kredi belirli bir ihtiyacı karşılamak için alındığından, kişilerin kendilerini finansal açıdan toparlamak için belirli sürelere ihtiyacı olabilir. Bir iş kurmak üzere kredi alan biri, kredi aldığı ayın ertesi ayı krediyi geri ödemeye başlarsa zorlanabilir.

Bu nedenle insanlar krediyi aldıktan sonra hemen geri ödemek zorunda kalmayacakları bankaları araştırmaya koyulur. Tam da bu noktada kredi alacakların karşısında QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu teklifler çıkar. QNB Finansbank geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklama dahilinde emekliye, SSK’lı çalışanlara tam 90 gün ertelemeli ve aynı zamanda aylık ödemeli ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bunun üzerine ilgili açıklamaya uyan pek çok ihtiyaç sahibi başvuru için QNB Finansbank şubelerine koştu. Şubedeki yetkililer tarafından bilgilendirilen insanlar, kolay ve hızlı bir şekilde 90 gün yani 3 ay sonra ödeyecekleri kredileri almaya başladılar.

İhtiyaç Kredisini Kimler Alabilir?

Pek çok insanın kimi zaman büyük paralara ihtiyacı olabilmektedir. Bir iş kurmak isteyen ya da evi için kredi almak isteyen birçok insan bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda insanlar bankalara başvuru yapmaktadırlar. Bankaların sunduğu faiz oranları ve ödeme planları dahilinde insanlar hangi bankadan, ne kadar kredi alacaklarına dair kararlar verir. İhtiyaç kredisini almak için bazı koşullar bulunmaktadır.

qnb-finansbank-kredi1

İnsanlar öncelikli olarak bankaya, aldıkları krediyi geri ödeyebilecekleri bir gelire sahip olduklarını beyan etmek zorundadır. Bu gelir belgesi doğrultusunda eğer banka kredi verme noktasında herhangi bir sorun görmezse, başvuru yapan kişiye hızlı bir şekilde kredi verilir. Bunun yanı sıra sigortalı olan insanlarla birlikte düzenli maaşları olan emekliler için de pek çok bankanın ihtiyaç kredisi seçeneği bulunmaktadır.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli onay alabilecekler. SMS ile kredi almak için TC KİMLİK numaranızı 5030'a mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen sonuç gelecek ve bu sonuca göre kredi kullandırılacaktır. İhtiyaç kredisi kullanan kişiler, bu şartlara göre işlem yapacaklardır.