QNB Finansbank'tan Flaş Borç Transfer Kredisi! Borcunuzu Kapatın Ayda 400 TL Olarak Ödeyin

Bankalara borcu olan vatandaşlar için önemli bir duyuru geldi! Tüm borçlarından kurtulmak isteyen kişiler için QNB Finansbank duyuru yaptı.

Ekonomi 01.08.2021 - 21:45 01.08.2021 - 21:47 Berkay Keskin

Gerçekleştirilen bilgilendirmeye göre bankadan 10 bin TL borç kapatma kredisi çeken biri aylık 400 TL geri ödeme alabilecek. QNB Finansbank'tan borç kapatma kredisi müjdesi! Başvurular başladı ve artık son günler! QNB Finansbank Borç kapatma kredisinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

QNB Finansbank borç kapatma kredisini açıkladı. Banka yaptığı açıklamada, "Bütün borçlarınızı bankamızdan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz." ifadeleri kullanıldı. Banka borç kapatma kredisine başvuruda bulunmak isteyenler T.C. Kimlik numarasını 5030'a kısa mesaj atarak ön başvuru yapabilirler. SMS ile başvuru yapmak istemeyenler ise QNB Finansbank şubelerine müracaat ederek gereken işlemleri yapabilirler.

Borç Transferi Kredi Şartları

Diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankaya transfer etme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme gerçekleştirilebiliyor. Şube ekranında görüntülenen tutarın altındaki tutarlar için transfer işlemi gerçekleştirilemez.

Diğer bankalara gerçekleştirilecek olan EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır. Kredi kartı borçları için gerçekleştirilecek olan transflerde ek bir işlem gerçekleştirilmesine gerek yok. Fakat kredi borçları için yapılacak transflerde müşterinin mutlaka diğer banka ile iletişime geçmesi ve bilgilendirmede bulunması gerekiyor. Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank'taki borçlarınız Borç Transferi kredisi kapsamında değerlendirmeye alınmamaktadır.

Krediyi Kimler Kullanabilir?

Borç transferi, farklı bankalara olan borçların tek bir banka altında toplanması, bir araya getirilmesi ve uygun faiz oranı üzerinden geri ödenmesidir. Borç kredisinden faydalanmak isteyen kişilerin daha öncesinde bankacılık ürünlerini kullanmış olması gerekiyor.

Kredili mevduat hesabı ya da kredi borcu, kredi kartı borcu olmayan vatandaşların borç kapatma kredisinden faydalanması mümkün olmamaktadır. Bu koşulların beraberinde kredi puanı yüksek olan ve düzenli bir geliri sahip olan müşteriler diledikleri zaman borç kapatma kredisine başvuruda bulunabilirler.

Borçlarını kapatmak için kredi kullanmak isteyen müşterinin kredi başvuru formunda borçları yakın bir miktarda belirtmesi gerekmektedir. Borçlu müşterinin borcunu net olarak bilmesi ve borcunu tamamen kapatacak seviyede kredi için başvuruda bulunması öneriliyor. Bütün kredi başvurularında olduğu gibi borç kapatma kredisinde de dikkate alınan ilk nokta kişinin kredi puanı oluyor. Başvuruda bulunacak olan kişinin kredi için yeterli düzeyde kredi puanına sahip olması, sicilinin temiz olması ve herhangi bir yasal takibe düşmemesi bu hususta son derece önemlidir. Bu koşulları yerine getiren vatandaşlar krediden faydalanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@