QNB Finansbank’tan Gelir Belgesi 3 Dakikada Kredi Kampanyası: QNB Finansbank gelir belgesiz şekilde 3 dakikada verilecek kredi kampanyası hakkında duyuru yaptı. SMS ile anında onay alınabilen kredi kampanyası hakkında detaylar haberimizde.

QNB Finansbank yeni kredi kampanyası hakkındaki duyuruyu resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdi. Kredi talebinde bulunacak olan müşterilerin belirlenmiş olan şartlara sahip olması halinde 50.000 TL tutarında bir kredi için onay alabilecektir. İhtiyaç kredisi kampanyası olarak sunulan bu nakit desteğinden online şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kullanacak olan vatandaşlar SMS olarak da kredi başvurusunu yerine getirebilirler. QNB Finansbank aracılığı ile 50 bin TL olarak verilecek olan kredisinin detaylarını paylaştı.

Gelir belgesi talep edilmeden üstelik 3 dakika gibi bir sürede onaylanacak kredilerin kullanımına şuanda başlayabilirsiniz. 50 bin TL tutarına kadar sahip olunacak kredi ise 36 ay vade üzerinden ödenebilecektir. QNB Finansbank’a ait olan internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile çok sayıda başvuru alındığı belirtildi. Kredi başvuru sahiplerine ise anında onay verildiği konusunda da detay paylaşıldı.

Gelir belgesi sunulmadan kredi başvurusu yapabilmek adına SMS gönderilmesi yeterlidir. SMS göndermek istemeyen müşteriler ise bankanın internet sitesi aracılığı ile başvurularını yerine getirebilmektedir. Kredi şartlarının sağlanması halinde 36 ay vadeli olan kredilerine onay alabilecektir. Gelir belgesi sunulmadan başvurulacak olan kredilerde kimlik belgenizin yanınızda bulunması yeterlidir.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz kredi sahibi olabilmek adına banka sizden SMS ile onay almanız talep edecektir. QNB Finansbank tarafından sunulan SMS kredi kampanyasına sizlerde şuanda katılabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusunu yerine getirmek için ise 5030 numarasına telefonunuzdan KREDI boşluk daha sonrasında T.C. kimlik numaranızı yazarak göndermelisiniz. 3 dakika gibi kısa bir süre sonra kredi sonucunuz telefonunuza ulaştırılmaktadır. Onay mesajı alınması ile birlikte 50 bin TL tutarına kadar olan kredinizi 36 ay vade ile işlem görebileceksiniz. Gelir belgesiz kredi kullanan vatandaşlar, şartları sağlaması halinde kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir.

qnb-finansbanktan-gelir-belgesi-3-dakikada-kredi-kampanyasi1

Başvuru Koşulları Nelerdir?

SMS ile kredi kampanyasından faydalanmak için bazı şartları sağlamak gerekmektedir. Söz konusu kredi için kredi notunuz son derece önemlidir. SMS ile yapılan başvurular otomatik şekilde değerlendirilerek kredi notu yüksek olan kişilere verilmektedir.