QNB Finansbank, Türkiye genelinde banka müşterilerine yönelik yepyeni bir kredi kampanyası başlatıyor. TC kimlik numarası üzerinden yapılan başvurularla sadece birkaç adımda nakit kredi almak artık daha kolay! Bankanın basına tanıttığı son kampanyası, vatandaşlara 30 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. İşte, TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 olanlara özel bu ödeme haberi ve başvuru detayları...

Kampanya Detayları ve Ödeme:

QNB Finansbank, kampanya kapsamında TC kimlik numarasının son rakamları 0-2-4-6-8 olan müşterilere özel olarak 30 bin TL kredi ödemesi yapacak. Bu özel avantajdan yararlanmak isteyenler için başvuru süreci oldukça basit. Banka müşterisi olan kişiler, TC kimlik sorgulaması için 5030 numarasına SMS göndererek hemen kredi başvurusu yapabilirler. Onay alan müşteriler, QNB mobil uygulaması üzerinden bu krediye kolayca ulaşabilirler.

Kredi Başvuru Yöntemleri:

QNB Finansbank müşterileri, SMS ile başvurunun yanı sıra şubelerden de başvuru yapabilirler. Kimlikleri ile birlikte bankanın şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisinden veya gişe personeli yardımı ile başvuru sürecini tamamlayabilirler. Bu esnada kredi notu ve faiz oranları, başvuran kişinin şartlara uygun olup olmadığını belirlemekte önemli bir rol oynuyor.

İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Dar gelirli ailelere 8 destek birden verilecek! İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Dar gelirli ailelere 8 destek birden verilecek!

Hızlı Sonuç ve 36 Ay Vade İmkanı:

Başvuru yapan kişilere banka hızlı bir şekilde sonuç veriyor ve onay alınması durumunda aynı dakika içinde 30 bin TL'yi hesaplarına yatırıyor. Kredi başvurusu yapan kişilere, banka 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak ödeme kolaylığı sunuyor. Ancak, kredi puanının 1200 ve üzerinde olması gerektiğini hatırlamak önemli.